Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ali sad u prozoru za brzi odgovor, na njegovom vrhu vidim neke ikonice koje ranije nisam viđao. Da li su te ikonice ubačene danas, ili ih tek sad vidim zbog nove verzije Opere. Te ikonice su sa nekim slovima A/A, za font, veličinu i još neke. Malo sam sad čačkao te opcije i u nekim slučajevima mi podvlači neke reči crvenom linijom. Da li može neko objašnjenje čemu šta služi?
 
Poslednja izmena od urednika:
Vidite ih tek sad zbog opere. A takodje vam reci podvlaci opera jer vam je ukljucen check spelling.
Kliknite na polje za brzi odgovor sa desnim klikom i decekirajte opciju pri dnu check spelling.
 
Ima jedna sitnica koja mi se ne svidja u listi prijatelja stoji krstic pored imena prijatelja to me asocira kao da je ne daj Boze neko... znate vec. Da li to moze drugacije da se resi.Ne predstavlja problem samo jedna sitnica koja mi je zapala u oko.
 
@moderatori

Kako vidim svaki dan imamo novih clanova, dolazi zima a i stari clanovi se nisu bas svi snabdeli prslukom sa logom "Poljoinfo", pa mogla bi da padne neka nabavka prsluka. Zahvalan.

P.S. Nisam nasao prikladnije mesto da ovo predlozim.
 
jos kad bih znao sliku da ubacim.. cim uspem, stavljam :spavam:

---------- Poruka napisana u 23:16 ---------- Prethodna poruka je at 23:10 ----------



---------- Poruka napisana u 23:23 ---------- Prethodna poruka je at 23:16 ----------

ec76c2156427394.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Da li još neko od članova ima slučajno ovakav prikaz foruma
 
ako te chrome jos uvijek zeza probaj obrisati cookies od poljoinfo , ides na onaj kljuc u desnom cosku pa na opcije, napredno, postavke sadrzaja , svi kolačići i podaci o web lokaciji i tamo pronadji poljoinfo.com i to izbrisi. ovo obicno pomaze u takvim situacijama jer browseeri zabiljeze neko stanje na stranici i ako ponovno ucitavas istu stranicu oni skidaju samo promjene nastale nakon zadnjeg ucitavanja a ovim se to vraca na nulu tj. mora ponovno ucitati kompletnu stranicu.

P.S. meni tako pise na hrvatskom na srpsomi je mozda drugacije prevedeno ali valjda ces se snaci.
 
Ja imam skora sve ali samo Crome radi bez problema svi drugi pomalo zapinju a internet explorer mi uopće nevalja on otvara najčudniji forum.
Crome se besplatno skida sa interneta i od kada ga koristim a to je već skoro godina nemam nikakvih problema.
 
Nazad
Vrh