Problemi u radu Poljoinfo foruma

@savoris

Savo nisam ocekivao da ces zbog jednoga urednickoga mesta tako da se promenis. Mozda Ti promenu ne vidis i ne osecas, ali vidi se iz aviona. To ne lici na tebe, to nije onaj Sava kojeg sam ja upoznao kada sam pristupio forumu. To je tvoja odluka koju ja postujem, otisao si, i to je moglo bez svadja i polemika barem neki da te upamte kao starog @savorisa.

Unosim ispravku na moj post, mislim da nisam imao pravo coveku da napisem da nas je napustio zbog urednickoga mesta. Ostalo sve stoji.
 
Uvjeren sam da je Valtra imala svoju otvorenu temu, tj ima i sada ali nema postova, nešto se prilikom uređivanja izgubilo ili ? :sta:


John Deere u ' Ostali traktori ' :sta: - očito administracija ne voli zelene zvjeri :ppozdrav:
 
Jedna dopuna gospodine @North Army,
u pravu je gospodin @bećar da "nema" teme Valtra jer nije prebačena u odgovarajuću temu i normalno on je traži tamo gde je napisana, a napisana je u grupaciji AGCO.
I za temu John Deer sam urgirao kod administratora i rečeno mi je da svako koga interesuje zašto je to tako obratite se njima, a oni će Vam dati odgovor.
 
NA ja sam tražio temu upravo onako kako je gosp. panostib opisao, dakle u grupaciji AGCO, otvoren je podforum Valtra ali nema teme
Bilo bi u redu da se navedena tema premjesti u odgovarajući podforum već kada je isti otvoren.

Vaš propust.

LP
 
Ne znam šta se dešava (do večeras nije bilo tih problema), ali iako je post pedantno otkucan, sa razmaknutim pasusima, kad se pošalje - na forumu se prikaže zbijen u samo jedan pasus. Tako je bitno smanjena čitljivost i vizuelna prijemčivost posta. Znam da na nekim forumima postoji podešavanje za to, ali ovde ne videh način da to popravim.
 
Ovo je proba slaganja posta.

Novi pasus.
  1. Stavka jedan
  2. Stavka dva
  3. Stavka tri
Još jedan novi pasus.

Proba prikaza slike.
farmville-farm-harvest-farm-town-smiley-emoticon-000752-large.gif
 
Zasto je uklonjena opcija "ubaci sliku" znam da postoji druga mogucnost,ali tu imam problem jer URL kod nemogu da nadjem u opcijama slike...
 
Evo i moje probe slaganja posta. Sad ću lupiti enter dva puta.Novi pasus. Opet sledi dva puta enter.1. Stavka jedan, sledi jednom enter2. Stavka dva, opet sledi jedan enter3. Stavka tri

---------- Poruka napisana u 22:20 ---------- Prethodna poruka je at 22:16 ----------

Izvinjavam se što pišem post za postom, moram tako da bi se uopšte videlo da kod mene i dalje ne radi razdvajanje pasusa. U prošlom postu sam ponovio noviijev primer, a rezultat se vidi. Zapravo dok pišem post sve se uređuje kako želim, ali kad pošpaljem odgovor - na forumu se sve prikaže spojeno.
 
Operu (verzija 9.52)

---------- Poruka napisana u 02:28 ---------- Prethodna poruka je at 01:31 ----------

Samo da napomenem da je do juče sve bilo u redu sa istom tom Operom. Koliko sam primetio, početak ovog problema se poklapa sa pojavljivanjem onog malo "V" u Tab Bar - u, na ovoj stranici. Nadam se da ste shvatili na šta mislim.

---------- Poruka napisana u 02:35 ---------- Prethodna poruka je at 02:28 ----------

Još nešto, ne radi mi ni opcija "uredi poruku". Tj. radi, kad pritisnem to dugme otvori mi se moja poruka i posle ispravke (npr. gramatičke greške), kad kliknem na "sačuvaj" - ništa se dalje ne dešava. Takođe sam primetio da mi ne radi ni "odgovori sa citatom", tj. neće da prikaže citirani post... Sve ovo je do preključe radilo najnormalnije.
 
Sada sam probao Operu (doduse verziju 11.51) i sve radi najnormalnije.
Da li mozete probati sa najnovijom verzijom Opere?
 
Do pre dva dana je i sa ovom verzijom radilo sve besprekorno. Ok, pokušaću prvo da ovu deinstaliram i ponovo instaliram, pa da vidim šta će se desiti. Ako i tad ne bude radilo onda ću instalirati tu najnoviju verziju. Samo, to ne mogu sad, nemam vremena. Uradiću to sutra ili prekosutra, pa javljam rezultate.

---------- Poruka napisana u 08:21 ---------- Prethodna poruka je at 08:07 ----------

Do pre dva dana je i sa ovom verzijom radilo sve besprekorno. Ok, pokušaću prvo da ovu deinstaliram i ponovo instaliram, pa da vidim šta će se desiti. Ako i tad ne bude radilo onda ću instalirati tu najnoviju verziju. Samo, to ne mogu sad, nemam vremena. Uradiću to sutra ili prekosutra, pa javljam rezultate.
 
Kada primim pp, na mestu za odgovor je citat primljene pp. Ja ga obrisem pa pisem svoje, ali do pre dva dana toga nije bilo.
 
Nazad
Vrh