Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ti pljujes po Zombiju a on je expert za racunare,da ti je znati kakve on masine ima sto je kacio na forum sad bi ti on pomogao,a ovako gledaj u banere ili dresi kesu.
 
Ja koristim Operu i tu je opcija da se svi ti banerčići učitaju samo ako ja to želim.
 
@ savoris mozda ti racunar nije neki stroj ali trebao bi da otvara stranice kako treba ako ti je internet uredu t.j. da ti je download iznad 1mb. koji ti je provider interneta?
 
Za stolom pod šatrom, ali bez Vendi, da ne odvraća pažnju.
Možda koja kila janjetine i par piva...
Biću fer - delimo troškove.
 
Zašto u privatnim porukama ne postoji opcija "ubacite sliku" kao što ima u ovim porukama. Mislim na onaj sistem preko Tinypic. Da li to može da se ubaci?
 
Da li moze da se podesi koliko poruka da se prikaze na jednoj strani.Malo pre sam prelistavao temu Zmaj kombajni koja je ogromna i nikad da prelistam.
 
Moze,udjes u "Podesavanja" to ti je tamo gde su i primljene poruke pa sa desne strane imas "opsta podesavanja" i tu kad kliknes imaces opciju koliko hoces poruka po stranici.
 
Ne mogu pronaći adekvatniju temu pa ću ovdje pitati.

Dakle, zašto ne mogu nigdje pronaći svoje poslane privatne poruke ?
Postoji sandučić ''Poslate'' ali on mi je uvijek prazan ?
Da li je to kod svih tako, ili sam ja nešto sprčkao pa mi ne sprema poslane poruke?
 
Zašto ne mogu da vidim privatne poruke koje sam poslao (imam samo one od prošle godine!?) i kad pošaljem pp ne znam da li je "otišla"? hvala.
 
klip koji je postavljen sa YT tagovima je nemoguće gledati preko foruma kod mene , šteka nenormalno , a isti taj snimak direktno na YT ide bez greške
ali najbitnije je da oni banerčiči trčkaraju i dok šteka forum , oni nikada ne posustaju

i sama brzina otvaranja stranica na forumu je veoma mala , ako nedaj bože potegnem da otvorim nekoliko tabova bojim se da ne zaspim dok ih otvori
 
Da li neko još ima sličnih problema kao član savoris prilikom otvaranja stranica foruma ?
 
Ima clan Petru problem ne moze slike da kaci,bio je kod drugara sa foruma ili on kod njega nisam bas najbolje razumeo tamo mogu,a on sa svog kompa ne moze.
 
Nazad
Vrh