Problemi u radu Poljoinfo foruma

Zasto je ukinuta opcija "zahvali se" u svim mojim postovima i u svim temama?
 
@North ARMY

Nije samo u chat-u i u drugim temama fali ono "zahvali se" na pr. "odgoj curaka". Jao skontao sam. Da se ne bih sam sebi zahvaljivao ukinuta je. ::sramota:: Otvori se zemljo::sramota::.
 
Imam problem sa slovima na forumu toliko su se smanjila da neka i nemogu da pročitam u čemu je problem?
 
@Panonac kad hocete da Vam bude u centru onda kotistite opciju "centriraj".
Da pojasnim imate ovaj pravougaonik u kome pisete tekst,iznad njega imate red znakova s leva na desno ide B / i U(podvuceno) posle toga imate opciju da li da tekst poravnan s leva,da je centriran i da je s desna.
S tim kad izaberete tu opciju tekst pisete izmedju zagrada. [ CENTER] ovde [/CENTER ]
 
Obrisan je Chat u cafeu i slazem se sa takvom odlukom urednika. Ali moram da upozorim na jednu stvar. Problem se resava (sece) jos u korenu, a ne kada se toliko razvije da ga je onda nemoguce resiti, nego jednostavno sve obrisati. Moderatori su sebi dozvolili luksuz da ulaze u direktne rasprave sa clanovima. Daleko od toga da moderator ne treba da postuje, ali samo u funkciji clana foruma. Duznosti i obaveze moderator treba po mome skromnom misljenju da radi iz senke, i sa pp da ako ima problema resava ih sa clanovima koji su ih prouzrokovali. Da ne duzim, mislim da su prvenstveno moderatori krivi za brisanje chata (KR je po mome misljenju odradio svoj deo posla, znam da se mnogi nece sloziti dobro), i da su oni u tom delu foruma bili problem to jest dozvolili sebi taj luksuz od rasprave sa pojedinim clanovima. Nadam se da ce ova moja dobronamerna kritika pozitivno delovati na modere i da se takav problem u radu ovoga foruma nece ponavljati. Ocekujem izvinjenje posto sam dosta vremena sada vidim (obrisan) izgubio u tom delu foruma.:ppozdrav:

P.S. Ako mislite da ovaj post ne pripada ovde prebacite ga u "Kako poljoinfo uciniti boljim".....hvala.
 
Poslednja izmena:
Ako se ja pitam,a ne pitam se:osmeh: krenuo bi sa Chatom izpocetka.Mislim da je potreban ovom forumu,a onda pamet u glavu i sto rece Dule u korenu i bez rasprave.Ko ponavlja obrisan post ban.Mislim da nebi trebalo neduzni da budu uskraceni za naj poseceniju temu zarad nekolicine neposlusnih.Hvala unapred i :ppozdrav:
 
Dobro veče imam jedno pitanje u temi "Malina - borba za prihvatljivu cenu 2012 godine - STOP lopovluku i malverzacijama sam postavio link http://www.dragas.biz/index.php?opti...tari&Itemid=69 i vidim da je kolega Vilamet 2002 postavio taj link u svom postu e sad dali to samo kad ja pokušam da otvorim tu stranu sa njegovog posta se pojavi greška "404 - Komponenta nije nađena"ili je to onemogućeno od nekog dok na mom postu mogu bez problema da otvorim tu stranicu bar za sada:sta: ne vidim neku razliku http://www.dragas.biz/index.php?opti...tari&Itemid=69
 
Nazad
Vrh