Problemi u radu Poljoinfo foruma

Duka, verovatno je do dimenzija tj. veličine slike. Piše ispod:

Napomena: maksimalna veličina za sliku je 120 sa 120 piksela ili 62.5 KB (sta god je manje).
 
Nisam mogao da nadjem odgovarajucu temu pa sam hteo da predlozim svevisnjima da otvore temu gde ce clanovi foruma iznositi probleme sa kojim se srecu prilikom prodaje i naplate da bi sa tom temom skrenuli paznju drugim clanovima na te firme i te otkupljivace da ne stupaju u poslovne kontakte sa njima.Tako bi se kolko toloko zastitili proizvodjaci od prevara a i ti preduzetnici nebi imali toliko uspeha u prevarama koje vrsu u celoj Srbiji.Hvala na razumevanju jer ja mislim da je dosta prevaranata na nasem trzistu da je krajnje vreme da se nekako stane na kraj tome.Ovo nece biti neki veliki korak ali ce barem neko biti upozoren i zsticen od prevranata.
 
Pa sad ja to nebih nazvao reklamom ako ti upozorris nekoga na necije lose poslovanje tj spases nekoga da preda robu nekome i da se muci za naplatu,ja to nebih nikako nazvao reklamiranjee nego spasavanje naseg seljaka od lopova i prevaranata tj hostaplera,a vi protumacite kako hocete.Za mene to nije reklama.
 
@ none 73

Takvih sajtova ima već dosta na internetu, pa ko želi da se informise pre tgovine može na njima to da učini.

Primer 1

Primer 2

Preporučio bih svima da pogledaju ova dva sajta, ka kojima sam dao linkove, svašta će videti, a bogami i pročitati. Ali da napomenem da na Poljoinfo neće biti takve teme.
 
Sa linkovima se radi na način da se kursorom dođe na tekst koji je link ( u ovom slučaju Primer 1 i Primer 2 ). U tom trenutku bi kursor trebao da se prikaže kao mala šaka sa ispruženim kažiprstom. Potom se klikne i u novom prozoru bi trebalo da se otvori stranica na koju vodi link.

A za oglas se javite uredniku dela Oglasi na privatnu poruku, pa će ti biti objašnjeno u čemu je problem.
 
Volim PoljoInfo.com

Moja tašta voli narodnjake i svoje dve kćeri.
Tašta mrzi zakonitog muža i đuvegije.
BRE !!!

Nikada nisam poželeo da stavim zlatni prsten na prst.
BRE!!!

Mnogo mi je mio Internet Web sajt PoljoInfo.com

Malko muzike:
~ NIKAD KAO BANE

p.s.
Nadam se da neće dobiti Internet Bibliotekar JOŠ 2 negativna poena na Internet Forumu.
 
Ovo je jedan problem koji se meni licno ne dopada a verujem i drugim clanovima. Naime dobio sam privatnu postu od nekog tipa koji se osetio uvredjenim posto sam iskritikovao malcice njegov program mitarenja. Lik se nije ni predstavio na forumu niti je napisao ni jednu poruku na forumu izuzev sto poseduje neku slavu o kojoj on prica a o cemu zasta ja stvarno ne znam. Predlog je da dok neko ne postane clan foruma nema pravo na privatnu postu jer ja sada nisam u mogucnosti da takvom liku odgovorim na pravi nacin. Mislim da bi ovo trebalo da se uzme u obzir jer je ovo forum i razmena misljenja je neophodna cak i pozeljna te shodno tome ko je kadar da se znanjem obracunava neka to i cini sto ce zasigurno uticati na kvalitet foruma a ne nekakvim uzavrelim strastima i povredjenom licnom sujetom.
 
Nazad
Vrh