Problemi u radu Poljoinfo foruma

Gde je nestao podforum vinogradarstvo?
 
pa masa ljudi banovana , druga masa jednostavno ni ne piše ništa

i gdje je taj ''protočni čat'' , nekoliko čatova u nekoliko podforuma ali nema nekog generalnog , onaj ste zaključali sa izgovorom biće protočni za par dana , par dana prošlo protočnog nema a ovaj i dalje zaključan
 
Ljudi rade na njivi jer su počeli radovi ......... Šta će vam "čat" ? Četovati može i na PP ...
Ovo je stručni poljoprivredni forum gde ima puno tema ... a ne Čhat forum ......
 
Mislim da bi članovi foruma trebali biti obavešteni o članovima koji su banovani kao i iz kojih razloga,čisto informativno
 
Poz.imam problema sa slanjem privatnih poruka prikazuje mi neku gresku neznam u cemu je problem,molim nekog za pomoc
Najverovatnije morate isprazniti vase sanduce,kako poslate,tako i primljene poruke.
A mozda i osoba koja bi trebala primiti p.p. ima isto puno sanduce!

@savoris
Nije masa,nego samo par problematicnih ljudi.Problematicnih svugde i uvek ima.To su "decije bolesti" svakog foruma.
Kako mislis ne pisu?
Zetva soje,suncokreta,skoro je i berba kukuruza krenula....o ostalim kulturama ne bih,jer nisam upucen sta se sada radi...jednostavno ljudi su prezauzeti!

Chat ce biti u skorije vreme...
 
šandore , kakvi PPovi
jednostavno sami sebi pravite OFFove odnosno primoravate druge da to rade , recimo tema ''šta ste radili danas'' će da se pretvori u chat jer ako sam ja nešto radio i 5 ljudi me pita jedan detalj , recimo kako sam nešto radio po pravilu treba da pošaljem 5 PPova
ma daj .................. :ppozdrav:

jeli obećan protočni čat od strane uderništva ? jeste
jeli ga još uvijek nema ? nema
jeste li možda promijenili mišljenje ? neznam , volio bih čuti

ako svaki podforum može imati čat , recimo povrtlarstvo i ostali (protiv kojih apsolutno nemam ništa , neka ih) zašto nema jedan generalni ?
 
Savo kao da ne znas gde je ta nekolicina bivsih clanova koji su banovani i sam znas razlog resili ljudi da naprave novi forum pa kako najlakse da urade nego prvo ovaj da uniste i zavade clanove medjusobno,e zato su ti clanovi banovani i sada je na forumu super nema svadje strucne teme nemaju off topika,ljudi se ne zale,a i dalje imamo vise pisanja nego ona tvoj toliko hvaljeni forum na kome si sad urednik. O buducem cemo kad pocne da radi.
 
Napišite konkretno koje pravilo foruma su prekršili ti članovi, osim što ih vi lično ne podnosite?
 
Napišite konkretno koje pravilo foruma su prekršili ti članovi, osim što ih vi lično ne podnosite?
Ti nisi taj kome cemo te racune polagati!
Svakom po svojoj zasluzi!

Evo jedan od do skoro naseg "kolege"
Nesto im slabo ide vracanje onog dela foruma koji je neki siptar izbrisao. Sta li je u pitanju?
 
Konkretno su moderatori smenjeni iz prostog razloga sto su davali sifre nekim clanovima kako bi pristupili moderatorskom delu sto je kaznjivo !!
 
Nazad
Vrh