Postavljanje slike u poruci

culy

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
297
Lokacija
Apatin
Poslednja izmena od urednika:
Klikni tri puta na taj kod da ceo poplavi a zatim copy/paste direktno linka, nemoj ici na opciju ''kopiraj'' koja postoji nego sam ga kopiraj.
 


---------- Poruka napisana u 12:17 ---------- Prethodna poruka je at 12:16 ----------

hvala kiraj i ovaj je dobar, gde ih samo pronalaziš.

---------- Poruka napisana u 12:20 ---------- Prethodna poruka je at 12:17 ----------

 
u poslednje vreme imam problem sa Image shack,kad oznacim sliku i krene njeno ocitavanje izbaci mi se stalno obavestenje "No files were uploaded"i ispod opcija "u redu"koju kad kliknem sve se vrati na pocetak.u cemu je problem .molim ako neko zna da mi kaze.
 
314299178866548859205100.jpg

ovo je samo proba postavljanja slike..
 
Ne znam kako si to izveo, simpatičan primer. je za linkove, a [IMG] za slike i ....polovnemasine.rs/uploads/poljoinfo.gif[/IMG]
 
Evo kako je meni odgovorio urednik na jednom drugom forumu gde sam postavio slike i samo ih ja video, dok ostali posetioci foruma nisu:

Ne, ne prikazuju se. Kada pokušam da uredim tvoj post (edit) vidim da si stavio/imaš linkove, ali ne vidim slike...
icon_wink.gif
Moguće da je uključena neka restrikcija na sajtu na kome si ih postavio, a koja ne dozvoljava da se vide, odnosno vidiš ih samo ti. Najbolje je da ih postaviš na Photobucket ili neki sličan neutralan server za fotografije...
icon_wink.gif
 
Nazad
Vrh