Problemi u radu Poljoinfo foruma

Pošalji nam nick od tog člana.
Inače je predlog jako dobar.
Ne bi bilo loše da se to uvede u pravila.
 
imam jedan mali problemcic :osmeh: na profilu vidim svoje slike koje sam postavio.ali kad napisem poruku u bilo kojoj temi,tu ne vidim sliku,samo mi pise ime i da sam online.i to ima jos kod par clanova isto tako,kad u udjem u profil tu ima slike a u temama nema.ne znam dali ste me razumeli :sta:
 
Avatar se pokazuje pored postova, a slika profila samo u profilu, to su dve odvojene stvari.
 
imam jedan mali problemcic :osmeh: na profilu vidim svoje slike koje sam postavio.ali kad napisem poruku u bilo kojoj temi,tu ne vidim sliku,samo mi pise ime i da sam online.i to ima jos kod par clanova isto tako,kad u udjem u profil tu ima slike a u temama nema.ne znam dali ste me razumeli :sta:

Ako je Opera u pitanju onda pređi na Chrome i to je to
 
Smanjuje se zbog brisanja tema koje nemaju direktne veze sa poljoprivredom.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za urdnistvo...
Ako nekom clanu u profilu pise da je "baned" tj. banovan, zasto mu ne pise i dokle je banovan? Jer, nije mali broj clanova koji su banovani zbog neslaganja sa pojedinim urednicima banovani zvanicno na par dana, a u praksi se pokazalo da su bili iskljucni sa foruma i vise od mesec dana?
Upravo zbog toga, da ne bi dolazilo do raznih zloupotreba od strane pojedinaca, red da se napise i dokle je clan banovan...
 
Moram da zamolim adminstratora da upozori članove Rale83, Savoris, peto1 i branko da prestanu sa ismijavanjem na moj račun. Rale83 sam stavio na ignore jer ne želim da se prepirem, Savoris slijedi ali peto1 i branko su modovi te ih nažalost ne mogu staviti na ignore, što oni koriste za ismijavanje na svim temama na kojim pišem. Sa istim ne želim komunicirati ni preko pp, te molim admina da zamoli navedne članove da me se okanu.
 
Posto si magistar po papiru a ponasas se ko u predskolskoj ustanovi, povedi malo racuna o sebi koliko ti tek smaras na forumu samo sto to ne primecujes a kad te neko ismejava,spravom, odma se bunis sta ti nije jasno. Ono to si ti napravio kao majstor i magistar je za opstetehnicko obrazovanje a ne da se hvalis na forumu i zato oladi malo.
 
Podrav Matiću, zaista ne znam za šalu kada me neko ismijava. Ja se nigdje ničim ne hvalim. Svako ponešto radi pa stavi slike ovdje, ja sam isto nešto napravio i stavio slike. Isto kao drugi. Usput, koliko ja znam ovdje se niko ne smije ismijavati, ni sa pravom ne bez njega. Takodje, konstrukcija koju sam napravio ima kompletnu tehničku dokumentaciju, analizu pod opterećenjem (FEM u CATIA) a koliko ja znam, to poprilično prevazilazi obim opštetehničkog obrazovanja.

Želim da shvatite da je ja niti hvalim, niti pravim važan. Ovo nije mjesto gdje se ja mogu praviti važan jer je oblast nauke kojom se bavim veoma daleko od bilo čega što se ovdje spominje (rekonfigurabilni proizvodni sistemi). Ne želim se ni raspravljati niti svadjajti, niti sam ikad nekoga uvrijedio (nek se javi neko sa dokazom da jesam!) niti ismijavao. Trudim se biti koristan član foruma i samo želim da me se pusti na miru. Nije mi jasno zašto mnogi ljudi doživljavaju da se hvalim ili smaram. Nedavno su me npr ismijavali na temi Balirke jer nisam znao neki detalj rada prese (a prvi put u životu radim sa presom) što zaista nije lijepo jer se niko nije naučen rodio. Sad me ismijavaju jer sam se potrudio da razradim dokumentaciju za izradu traktorskog tega. Ja sam po struci inženjer i svaki, pa i najmanji detalj i problem obradjujem detaljno i uz primjenu naučnih metoda. NIje mi jasno zašto je to nekima problem. Ja se npr nikad nisam nekome smijao jer je nešto napravio "iz glave", već sam takve projekte uvijek hvalio i smatrao ih vrhunskim majstorijama.
 
U osmom razredu sam bio mnogo sjebano dijete (nešto kao ova moderna Emo djeca, ali tada toga nije bilo, mozda sam ja bio trendseter za taj pokret) pa mi jedan jaran rekao da sam kao zombi, samo sam šutio i bivao sjeban i tako u tom fazonu. Tako mi je taj nick ostao, danas me svi zivi znaju tako. Imam mnogo poznanika koji me i znaju samo kao Zombija, a pravo ime mi slabo ko zna. Kasnije sam, u srednjoj školi bio neki goth, a na faxu sam bio black/death metalac, druzio se sa tom rajom (ona raja gdje momci nose duge kose, crninu i martens čizme, a cure izgledaju kao vampiri, nose još duze kose i martens cizme uz mini suknje sa poderanim mrezastim čarapama), pio ko smuk, išao u šutke (polu-tuča ispred bine na svirkama uzivo, tu se bez 80 kila, dobrih cizama i jeftine majice, te muda ko u bika ne ulazi jer je slomljeno rebro ili izbijen zub najmanje što vas moze zadesit), i razne druge za normalnu raju nepodobne stvari. Tu su još više potvrdili moj nadimak, najviše zbog mog raspolozenja i hladnokrvnosti, te ekstremno velikog apetita uz misteriozno odsustvo debljanja, pa su svi govorili da sam fakat ko mrtav lik.



To nisam ja napisao nego ti.
 
I šta sad, kao niko drugi nije bio mlad i lud? Jesam ja napisao i šta sad? Bio sam mlad, živio sam život koji sam htio i ničega se ne stidim.
 
Pozdrav

Dali se neko konektuje na forum sa mobilnog telefona?
Tj, prijavljuje
Odbija mi prijavu sa mobilnog.
 
Koji ti je mobilni, koji OS na njemu? Možda pretraživač koji koristiš ne podržava ovu verziju foruma.
 
Poslednja izmena od urednika:
podsmijavanje sa moje strane tek slijedi , tako da me možeš odma' na tu fensi listu

a u temi balirke , vrlo velika je razlika izmedju načina govora , znači ako nešto tvrdiš što neznaš ( a na mogo mijesta to radiš) to baš može da uzbudi neke članove koji se razumiju u tu problematiku
ako bi pročešljao temu MTZ i LTZ našao bi jedno more tvojih odvala gdje ubjedjuješ ljude u nešto što nikada očima nisi vidio , a da ne pominjem stranicu PIKa gdje sam naišao na cijela sabrana djela tvojih gluposti koji nemaju veze s'vezom a vezana su za ruske traktore

to što si ti došao u komflikt sa više od pola moderatora i jednim brojem članova govori samo o tebi i tvojoj psihi za koju se iskreno nadam da joj ima spasa i da nije sagorela u nekim bludnim radnjama iz tvoje mladosti

imam još mnogo toga za napisati ali iskreno mrsko mi jer sam umoran a danas mi je dan bio kada mi je sve išlo uz onu stvar , tako da ...........
 
podsmijavanje sa moje strane tek slijedi , tako da me možeš odma' na tu fensi listu

a u temi balirke , vrlo velika je razlika izmedju načina govora , znači ako nešto tvrdiš što neznaš ( a na mogo mijesta to radiš) to baš može da uzbudi neke članove koji se razumiju u tu problematiku
ako bi pročešljao temu MTZ i LTZ našao bi jedno more tvojih odvala gdje ubjedjuješ ljude u nešto što nikada očima nisi vidio , a da ne pominjem stranicu PIKa gdje sam naišao na cijela sabrana djela tvojih gluposti koji nemaju veze s'vezom a vezana su za ruske traktore

to što si ti došao u komflikt sa više od pola moderatora i jednim brojem članova govori samo o tebi i tvojoj psihi za koju se iskreno nadam da joj ima spasa i da nije sagorela u nekim bludnim radnjama iz tvoje mladosti

imam još mnogo toga za napisati ali iskreno mrsko mi jer sam umoran a danas mi je dan bio kada mi je sve išlo uz onu stvar , tako da ...........

Tebe je vec stavio na ignor listu pa samo napisi ionako ne vidi.
 
Aj da napisem i ja ono sto mislim i nadam se da necu zvucati kao neka ostrascena strana :
Zombi ne ulazim u tvoju strucnost i skolu,ali si nas sve ali mogu da se kladim sve smorio oko kupovine traktora raspitivao si se godinu dana o svim zivim markama,modelima... jednostavno tad smo digli ruke od tebe + si na kraju otisao i kupio lepo ofarban traktor za koju skoro i nema delova znaci svi prethodni saveti su pali u vodu i trud ljudi da ti realno pomognu.
 
nema veze , ni nemora on da vidi , meni je bitnije da vide ostali članovi a oni će lako da razaznaju o čemu se ovdje radi , oni su veći sud od banovanja,kazni i ostalih represija :ppozdrav:u prevodu = zabole me ona stvar što RALE83 voli da se 'fali sa njom i mlati po sajmu :haha:


e sad pošto sam crna ovca moram malo i po uredništvu , kada sam na forumu , evidentno je to da mi je računar obična kanta ali kada ''zašteka'' , sve stoji , znači ne otvara dalje ni tekst ni slike , ali zato oni banerčiči gore od reklama samo prolijeću , izgleda su oni najbitniji ovdje
 
Nazad
Vrh