Prikolice

Ispoštuju sve samo treba dočekati.Nije sve ni do njih jednostavno tako pristižu.
Ma znam, ali ako se nesto dogovimo i ja ispostujem i uplatim ocekujem da i ti ispostujes. Ovako postavljam pitanje ozbiljnosti firme, ako ti ne mozes da upravljas logistikom i ne znas kada ti pristizu resursi a pritom tvrdis 3 puta da ce biti za mesec dana i posle me zavlacis, onda tu nesto smrdi, jedino sto mi pada na pamet jeste da hoces da me zaj...s.
 
Ma znam, ali ako se nesto dogovimo i ja ispostujem i uplatim ocekujem da i ti ispostujes. Ovako postavljam pitanje ozbiljnosti firme, ako ti ne mozes da upravljas logistikom i ne znas kada ti pristizu resursi a pritom tvrdis 3 puta da ce biti za mesec dana i posle me zavlacis, onda tu nesto smrdi, jedino sto mi pada na pamet jeste da hoces da me zaj..
NEmam nista protiv njih, ali ti je kod njih najbolje vidis, platis vozis. Ovo ostalo je katastrofa, zavlace ljude pola godine.
 
Ne poznam te prikolice, ali ako imaš priliku, izmjeri centralnu rupu i promjer na kojem su vijci. Ostalo bi trebalo štimati, a nije puno posla ako slučajno ne štima. Provjeri također jel srce u sredini felge ili je zamaknuto na jednu stranu.
 
Stigo poklon
0ae2325effe8b7264e2daa27ad950d2d.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa Ilgi ili Sakalak nesto od ta dva moram sledece da kupim

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh