Prikolice

Ja sam bio kod coveka da vidim kako radi,bas je poceo remont jedne 510 i jedne 489. Ispeskirano bas muski,rdje ne mozes nigde da nadjes,generalno ovo sto sam video kako covek radi,nisam nasao ni jednu zamerku.
Za 489 je remont 3500e,a za 510 4000e.
To je cena za sve komplet,e sad kad covek dodje da pokupi prikolicu,onda dogovara sta treba da se radi i to se unosi u ugovor. U kompletan remont ulazi: peskiranje,farbanje osnovnom i nitro bojom,stranice 2mm,patos 3mm,šprengovanje gibnjeva,menjanje bolcni,caura itd. Rade se komplet kocinice,nove pakne,nova creva,remontuje cilindre. Klipove od kipe predihtuje i uradi el.instalaciju. pravi novu rudu. Jedino sto se doplacuje je novo vucno oko i novi pufer.
 
Da sve ulazi u tu cenu i odvozenje i dovozenje.
Ja sam zvao Dak komerc i samo stranice me izadju 190000.00,plus klucevi i rinfuzi.
 
Zanimljiva stvar sto se tice peskarenja... peskario sam felne od traktora i ofarbao osnovnom i zavrsnom, posle godinu dana pocelo zuto da probija iapod.... a na felnama posle peskarenjanije bilo trunka korozije.... kod drugara na kabini ista stvar
 
Meni majstir trazio 500e peskarenje, 500e farbanje, 500e montaza novih stranica i poda, 250e instalacije da uradi. Plus materijal.
Naravno nove stranice i pod ne peskari.
Leba ti hoce 250e za dve stop lampe, euro dzek i 7 metara kabla? A i tih 500e mi je puno, jer verovatno ce je farbati sa nitro bojom..
 
Mom drugu uzeo 3000e za remont zmajevke,valjda dosao za nju i vratio je..odradio svaka cast

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Proverite vi dobro te cena sada kad je cena svog materijala otišla u nebesa. Čisto da se ne iznenadite.
 
Zanimljiva stvar sto se tice peskarenja... peskario sam felne od traktora i ofarbao osnovnom i zavrsnom, posle godinu dana pocelo zuto da probija iapod.... a na felnama posle peskarenjanije bilo trunka korozije.... kod drugara na kabini ista stvar
Jesi stavio antikorozivnu zaštitu.
Vlaga u zraku pokrene hrđu.
 
Evo nasao sam kad mu je dovezo kuci sredjenu..e zeza malo rezolucija

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
a390ed53343131f2f498718ca4166b95.jpg
 
Nazad
Vrh