Prikolice

Ovo su tubeles felne isključivo za trileks glavčine i nemaju srce.Drale treba da nađeš felne za 385 22.5 gume i rešio si problem.
 
Zasto da ne budu duple?
Tesko nalazis gume ili?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ма да не можеш наћи ваљане половне, а свих 8 нових ми се не исплати јер скита по селу поготово сад кад почне слама сојина да се балира.
 
Jedna jako dobra stvar kod duplih točkova je da kad ti se probuši jedna guma uvek ima drugu pored sebe na kojoj odem do vulkanizera.
Али велико зло тако су ми и зезнули гуме споља наишла на кламфу, а унутрашња на пола надувана и тако возили и обадве похебали.
 
Ja imam na jednoj prikolici duple, 16- tice C.
Jako lako nalazim gume polovne po mizernoj ceni pa cak i za dz nekad.
Svidja mi se, u mekanom ne tone, a sto rekao Spajki kad jedna ode ima druga pa nema stajanja...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U cemu je razlika izmedju zmaj prikolica 470,485 ili 489?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
470 је 7т,а ове две су по 8т е сад какве још финесе иду уз те бројеве рећи ће неко ко их има.
 
Moje zmajevke su 470 mislim,stane psenice ladno preko 9t u svaku,sad nzm mozda su im sanduci prosireni,produzeni....Kad sam kupovao nove stranice,morao sam skratiti dugacke stranice za oko 5cm da bi odgovaralo na moje prikolice.
 
I ja imam 470 zmajevke, mislim da preko 8t I koju kilu odgore nisam uspeo natovariti, krka se do kraja, kipuje se u hodu.. E sad ako je nekom hl baš baš dobar onda ne bih znao, ja hl obično ima od 75 do 80..zato imam i jednu 470 koja ima stranice pravljene u panonija-inđija, kao što tehnostroj ima, e tu vagon stane ladno kad je dobar hl pšenice..
 
Da li ima neko na prodaju kamionku 10-15t nosivosti?
Pogledaj ovu
ab7df24f51835624f48016d6e1772e2e.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Moje zmajevke su 470 mislim,stane psenice ladno preko 9t u svaku,sad nzm mozda su im sanduci prosireni,produzeni....Kad sam kupovao nove stranice,morao sam skratiti dugacke stranice za oko 5cm da bi odgovaralo na moje prikolice.
Zmaj 470 ima kraći sanduk od 485-9 te stoga je 7t. a može se prepraviti da bude na 8t. i ja imam jednu takvu i uvučen još jedan list na gibnjevima.Inače rekord sa natovarenom pšenicom u prikolice (par) 485 je 20400kg u mojoj bivšoj firmi.
 
Privodi se kraju, jos signalizacija i papirologija da se zavrsi.
Planirao sam bio uzeti jos jednu novu pronar, ali su sada prilicno poskupele fali nesto malo od 18.000€ sa nekom opremom sto bi ja hteo. tako da dok ne pojeftine nista od posla.
A zavrsavace i ova posao odlicno, uvezao sasiju iz Austrije, marke Bratner, stavljene nove stranice i ofarbana.
Sve to sa sredjivanje i papirima kostace me oko 3800e velicine 5m dugacka, 1.90 siroka i 1m dubine


 
Nazad
Vrh