Prikolice

Аха, уз'о их да се сигра онај дечарац што се појављује у неким клиповима.
 
Ne mozemo sami. Mi imamo posla na njivi do decembra,dok se pokolju svinje,osusi meso,onda spremanje kombajna i ostale mehanizacije i prodje zima i onda opet ispocetka.
Doci ce Alen iz Bavanista da se dogovorimo sta sve da radi i da je odveze.
Znam da ce ici stranice iz Jeep Comerca od 2mm i ici ce stub na sredini,peskira se sasija.
Izgledace slicno kao ova.
 
Kako joj stavlja duple tockove ?,ostanu iste osovine ili ?.Pitam,jer mi bilo zanimljivo,vec sam video po oglasima neke prikolice pise zmaj 510-511 a gledam dupli tockovi,reko sta je sad ovo.I stvarno na slikama kad se malo bolje pogleda vidim sasija od te zmajevke,ali mi cudno bilo sto ima duple tockove,kako su to izveli ?.
 
Arkadije,ne idu dupli tockovi. Ovo na slici je Zmajevka kamionska. Stavio sam sliku zbog stranica,idu identicne stranice i stub na sredini.

NA,ne znam koliko je peskarenje. Pogadjamo sve djuture.
 
Meni majstir trazio 500e peskarenje, 500e farbanje, 500e montaza novih stranica i poda, 250e instalacije da uradi. Plus materijal.
Naravno nove stranice i pod ne peskari.
 
Poslednja izmena:
Milovane a da staviš malo dublje stranice pošto sa ovima teško hvata 10t kukuruza a i za suncokret nije loše.
 
Kako joj stavlja duple tockove ?,ostanu iste osovine ili ?.Pitam,jer mi bilo zanimljivo,vec sam video po oglasima neke prikolice pise zmaj 510-511 a gledam dupli tockovi,reko sta je sad ovo.I stvarno na slikama kad se malo bolje pogleda vidim sasija od te zmajevke,ali mi cudno bilo sto ima duple tockove,kako su to izveli ?.
Ako me secanje ne vara na zmajevoj kamioniki od 10 tona je ista glavcina kao na sajlasici, samo srce felne je drugacije. To isto srce se kod strugara izvadi i naopako stavi unutra i onda od felne za duple tockove dobijes ravnu felnu.
 
I sa točak sa UP_PD Tandem prikolica pasuje na sajlašice i obratno to sam fasovao
Koliko se sećam mere sanduka sajlašice su 2,35x5,2x104 i kad su full pune (nakulane) 18,5-19,5t žitarica u tandem po meni su mnogo bolje od redovnih zmajevki baš zbog te sajle!!!!!



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Kod nas su jedan što pravi stranice, ali pravi i piga i montira kako treba, cca 5000 eura novi sanduk, stranice i pod, bez farbanja i ičeg drugog, znači samo pravljenje stranica i montaža i pod.
 
Sve to sam covek u dvoristu odradi...
Mislim da je suludo dati 1000e za peskarenje i farbanje, da ne idemo dalje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni majstir trazio 500e peskarenje, 500e farbanje, 500e montaza novih stranica i poda, 250e instalacije da uradi. Plus materijal.
Naravno nove stranice i pod ne peskari.
Ako želiš poštenu antikorozivnu zaštitu, onda bi trebao i novo pjeskariti. Obično uvijek ima malo hrđe na limovima, a pjeskarenjem se ujedno sve dobro odmasti te stvori odgovarajuća hrapavost površine za bolje prianjanje boje.
 
Nazad
Vrh