Prikolice

Sve preporuke za Alena iz Bavanista odradio je vrhunski znaci ne mozes da nadjes manu i remont je kostao 3200 evra jer sam trazio zadnju poteznicu koju je naplatio 60evra i dogovor je bio da ja kupim jedan klip a on drugi posto me mrzelo da trazim platio sam njemu 135 evra da kupi umesto mene
 
О поздрав брате, много вас има Параћинца овде.Видео сам онај први део где си скинуо 8 реда и рекао да има 2 тоне после нисам у току са даљим дешавањима, значи други део је подбацио
 
О поздрав брате, много вас има Параћинца овде.Видео сам онај први део где си скинуо 8 реда и рекао да има 2 тоне после нисам у току са даљим дешавањима, значи други део је подбацио
ma nije podbacio nisam merio prvi deo i nisam napunio prikolicu zezao se da ima skoro 2 tone zbog nekih debila sto lokalno kake i prave se pametni u dobroj zemlji!Njiva je imala 24 reda i 30 ari prvi put skinuo 8 reda da probam kombajn i adapter posto sam kratio,pravio kacenje,pogon i ugradio secku na njega pa da probam da vidim kako radi,kukuruz me nije zanimao pa i da ga bacim ali da probam mi bilo vazno.Sada sam uradio ovih 20 ari i napunio spediter koji hvata preko 3tone ali neka bude 3 tone!Jednom debilu sam morao da napravim i snimak speditera da vidi dimenzije od 370x170x80 posto kaze da nema ni 2 tone u njemu!A na kombajnu imam procente popunjenosti bunkera i valjda znam koliko prikolica moze da meri kada puna tu mozes da promasis u 100,200kg nemozes u 1 tonu :D
 
Zar ti kolega nisi dkc fan? Sad odjednom kws :unsure:
Fan Dkc?Dkc uz Pionir su najbolji hibridi sejem 90% Dkc ostalo eksperimentisem i eto sledece godine ovaj ce ide 20 % u setvu ali Dkc jos nisam poceo da radim tako da videcemo!Imam i pionir 0164 koji isto obecava ali ni Dkc nista losije neizgleda!Fan nisam niciji vec sejem ono od cega mogu da zaradim,sta mogu brzo da skinem to jest brzo opusti vlagu,a za sada vec 3 godine DKC sve sije!A setite se kako ste kukali na 4943 nikada vise Dkc,lopovi sta sve niste pisali za njih a kako vidim svi sada zadovoljni i jedino sto se skida zadnjih par dana su Dkc hibridi koji prvi opustili vlagu tako da ne trebas biti fan necega vec samo zadovoljan time 😉
 
ma nije podbacio nisam merio prvi deo i nisam napunio prikolicu zezao se da ima skoro 2 tone zbog nekih debila sto lokalno kake i prave se pametni u dobroj zemlji!Njiva je imala 24 reda i 30 ari prvi put skinuo 8 reda da probam kombajn i adapter posto sam kratio,pravio kacenje,pogon i ugradio secku na njega pa da probam da vidim kako radi,kukuruz me nije zanimao pa i da ga bacim ali da probam mi bilo vazno.Sada sam uradio ovih 20 ari i napunio spediter koji hvata preko 3tone ali neka bude 3 tone!Jednom debilu sam morao da napravim i snimak speditera da vidi dimenzije od 370x170x80 posto kaze da nema ni 2 tone u njemu!A na kombajnu imam procente popunjenosti bunkera i valjda znam koliko prikolica moze da meri kada puna tu mozes da promasis u 100,200kg nemozes u 1 tonu :D
To je nešto manja od trotonke-sigurno može stati 35meteri okrunjenog ako ne i više.Malo zavisi i od vlage.
 
Da li neko ima prikolicu crvena zastava,kakva su iskustva sa njima?
Kakav imaju 5.tocak ,kuglice ili valjci,ili flahovi?
Sanduk je 4x2x1m,a gume 8,25 20,tako?
 
Moja vatrogasna cisterna ima plocicu na sasiji crvena zastava,peti tocak ima valjkove.
 
Poslednja izmena:
Hvala kolege
Gledam po oglasima,dodje mi interesantna,svud malo veca od dubrave(3,8x1.8x0.8)prakticno mi nebi zauzimala dodatan prostor,a posto te gume idu i na zmajevke,kapiram da bi ovde bile pa vecne.
 
Ne odgovara. Naše su imale neke 16 20 gume, ubi bože. Ovako su bile povozne i praktične.
 
Шта мислите о овим Турским приколицама Палазоглу?Па и ове Тиназ из АП не знам чије су....Ове дубраве из СР Митровице ми некако танке,треба ми приколица до 6т макс двосовинка....
 
Nazad
Vrh