Prikolice

Jel ima neko iskustva sa Metal-Fach prikolicama? Kakav je kvalitet u odnosu na konkurenciju?
 
Jel ima neko iskustva sa Metal-Fach prikolicama? Kakav je kvalitet u odnosu na konkurenciju?
Ima 2 u selu mislim 10t
Balonke gume odlična prikolica, jednom sam vukao, malo široka akratka,
Teška je dosta ne sećam se tačno, ja sam čoveku prodao kukuruz i krunio u njih, odvukao na vagu i izvagao pune,
Računao sam da su 2 teške oko 5t kao npr 2 zmajevke
Kad su istovarili odvučem prazne da izvagam
Kad ono jedna teška oko 3 t koliko se sećam!!!!!!!
Baš sam se iznenadio!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Trostrani kiper, sad je kupio i cerade za njih
Dobre su
 
Ima 2 u selu mislim 10t
Balonke gume odlična prikolica, jednom sam vukao, malo široka akratka,
Teška je dosta ne sećam se tačno, ja sam čoveku prodao kukuruz i krunio u njih, odvukao na vagu i izvagao pune,
Računao sam da su 2 teške oko 5t kao npr 2 zmajevke
Kad su istovarili odvučem prazne da izvagam
Kad ono jedna teška oko 3 t koliko se sećam!!!!!!!
Baš sam se iznenadio!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Trostrani kiper, sad je kupio i cerade za njih
Dobre su


Deluju mi kvalitetno,a mislim da su malo jeftinije od Pronara
 
Ufh.Skuplje od pronarke a skoro ista cena sa farmtech prikolicama.Da li su stvarno toliko dobre?Dolaze iz Poljske odakle su jos par proizvodjača,imaju pocinkovanu šasiju (koliko se sećam)...
 
Kazu da su bolje od Pronara,i imaju opciju kamionskih osovina za brzinu 60km/h. Ali to je prica prodavaca,nemamo nikoga sa iskustvom...
 
Koja je razlika izmedju Zmaj 510 i 511 prikolice ?.Pretpostavljam nesto minimalno kao i kod zmajevki 485-6-7-8 ?, ili koji vec brojevi postoje ...
 
Ne znam ti reći imali smo obe vrste nisam gledao razliku, nisam ni slučajno primetio??
Sve su imale 2 klipa, iste osovine 4 kočiona klipa, rude iste

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ne.. Kod njega je dvokružni sistem na nekima... Ovo što ti pričam je kod došena, vatrogasac, ako znaš ko je... Mnogo pedantni ljudi što se mehanizacije tiče... A hidraulične kočnice su super stvar...
Pitaš zbog hurlimana?
 
Turske prikolice Palazoglu imaju hidraulicne kocnice, a doplata za vazdusne je 500e valjda. Tako da jos jeftinije ako vec imas na traktoru hidraulicne.
 
Ne.. Kod njega je dvokružni sistem na nekima... Ovo što ti pričam je kod došena, vatrogasac, ako znaš ko je... Mnogo pedantni ljudi što se mehanizacije tiče... A hidraulične kočnice su super stvar...
Pitaš zbog hurlimana?
Da lolo makar na jednu zmajevku bi ako se moze iskombinovati sa vec vazdusnim stavio hidraulicni klip.Na traktoru je hidraulicna instalacija
 
Nazad
Vrh