Prikolice

Pa nije za traktore?

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Pitaj saobrcajce. Meni su rekli da ako bi se striktno drzali zakona bilo bi tako kako kazes. Rujkan na jednu zmajevku.
 
Ne volim da ih vidim ni na slici.
Nas vulkanizer za malo glavu nije izgubio zbog prstena, a i dalje tvrda da su ok.
Valjda lakse za montazu...
Inace 16, 17.5, 19.5, 22.5, tubeles mama sto se tice prikolica, sve drugo ne racunam za gume!
Takve felne sa prstenom (obručem) OBAVEZNO moraju da se obezbede tako što se stave pajseri u rupe felne. U slučaju izletanja obruča iz falca,pajseri bi ga zadržali.
 
Zašto Baćo????
Pa SAJLAŠICE kad ih duvaš na 8-10bar idu ko bicikli!!!!!!
Ja vukao fergulom jednu punu sto puta
A rujkan bez prednje vuče bio realnost u transportu sa 2
Mnogo lakše idu od 485_489



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Tu nesto nije uredu kod tebe . Ni rujkan ni ferga. Ja vucem jednu sa new holandom od 75 ks . I kad je puna treba baš da se pazi kuda se ide i kako se staje. A neznam ni kako bi napumpao gume na 10 bara.kad kod novih guma ide do 8 bara. Drugar vuče dve sa clasom od 115 konja ista prica kao kod mene ide ali nije to baš lako.
 
Kad koci prikolica nema tu brige.
Ja volim kad traktor ima mnogo brzina, pa jos i ako je turbo, uhh!
Neprocenjiv osecaj dok se zalece.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Ko je pominjao korpe za svinje??
Sem toga zivim u brdu.
(Ako se na mene odnosilo)

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Mene zamalo da prevrne prazna kad sam je vukao sa fergom .Još ferga nema kabinu i eto crne hronike. Jako je neozbiljno za svakog bez obzira šta se radi. Bolje dva puta sa manjom nego jednom i pravo u penziju.
 
Tu nesto nije uredu kod tebe . Ni rujkan ni ferga. Ja vucem jednu sa new holandom od 75 ks . I kad je puna treba baš da se pazi kuda se ide i kako se staje. A neznam ni kako bi napumpao gume na 10 bara.kad kod novih guma ide do 8 bara. Drugar vuče dve sa clasom od 115 konja ista prica kao kod mene ide ali nije to baš lako.
Oćeš da kažeš da ih rusima ne vuku???
Pa Cveta Murgaš je sa 2 sajlašice i klot5100 obišao zemljinu kuglu!!
A u firmama uvek 82 su ih vukle!!!!!
Kako su 82 vukle tehnostroj pretovarne makazarke? Prazna bez nastavaka 7350kg
Sa nastavcima stane 10t zrna??????



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Mozda je obisao zemljinu kuglu ali asfaltom. Sve moze da se vuce, al’ sta ce biti kad su losiji uslovi, jel i onda moze “ferga”, pa ne bi pomogao ni taj 5100, nemojte se sprdati pa nije to dubrava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad je muka i blato i glib džaba i 200ks
kačili smo snimke kad je vuku i dva po 200ks



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
S’ njom u losijim uslovimq nema stajanja, samo vatra, inace kad se stane, ostaje tu gde jeste dok ne zasusi! Salu na stranu, ozbiljna prikolica, po meni nema bolje za zrnastu robu, ove turske su sve do jedne male mace za nju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Druze VEŠT KAUBOJ u sedlu, i nema straha
Inercija te gura i ideš
Nekad žalim za glibom i repom jesam bio utreniran samo VATRA


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Tačno tako. Samo bih napomenuo da je velika razlika u stabilnosti između dobrog i lošeg petog točka-obrtnice.
Lajkovo bi 5 puta da mogu...
Prokolica remontovana do bola, ali kuglice u obrtnju stavljene greškom malo veće nego što treba, ma da mi otme volan na rusa koliko je zeznuto...
Posle zakačim miletovu kupljenu u zadruzi, različite dimenzije guma, gibnjevi lošiji i još imaju lufta, ruda ima lufta u svim pravcima i na rudnici, ali obrtanj ko nov i jbt i ne znam da je vučem za sobom...
 
Tehnostrojka i zmajevka kad zapadnu naredjas ispred KS koliko treba i samo vuci, a sta sa ovim novim prikolicama kada bi to se radilo. Verujem da bi se iscupao peti tocak.
 
Nazad
Vrh