Prikolice

Svako će zakačiti šta ima od mašinerije za sajlašicu ali istina je da je potrebno ozbiljan traktor da bi se prikolica kontrolisala u voznji . Ako imas neki snimak od tafea kako vuče kamionku to bih hteo da vidim .
 
Nemam snimak ali ima Čenejaca na forumu i svi znaju ko je Petko, Vlada Peca

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Kada se zaglavis sa prikolicom, samo pozoves ovog momka i nema problema...
Sta je nazad bilo zakaceno Luka? Ej, ima lufta u rukavcima.
 
Desi se i ovako
b63170de51d1c66166dc6f1706b5f91a.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Kada se zaglavis sa prikolicom, samo pozoves ovog momka i nema problema...
Sta je nazad bilo zakaceno Luka? Ej, ima lufta u rukavcima.
Majevica sejalica 6 redi
To je u firmi bilo
Pop brka pokojni
Pulin Gara
Rale snima sreća nismo sve snimali, Rale odma kači na you tube
Ima snimak kad vadim komad sajle 4_5cm iz prsta kombinirkama na njivi


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Kad već postavljate evo jedne moje od pre nekoliko godina, sve puno! IMT power!
489073965ba49b14d2f235b71b6579df.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Moracu uslikati kad bude ovakvih akcija. Zao mi sto nemam nista od zapadnja i izvlacenja licnog.
 
Pa nikom nije do snimanja kad mu se to desi ali kad se dešava nekom drugom onda je zanimljivije :haha:
Nema tu sta, zapadnes. Zna se da se sve moze izvuci, tako da samo dobar lanac/sajla i jako zdrebe ispred i gas.
Zapadnem jednom sa 539 i oko 10t tereta, naidje zadruzni McC 200ks kaze da te izvucem. Reko otkacicu ja, pa ti izvuci prikolice, da ne bi mene razvukao :ROFLMAO: Tako i uradimo, mozda bi sve bilo ok, a mozda bi fergulic dosao kuci u 2 dela.
 
Nema tu sta, zapadnes. Zna se da se sve moze izvuci, tako da samo dobar lanac/sajla i jako zdrebe ispred i gas.
Zapadnem jednom sa 539 i oko 10t tereta, naidje zadruzni McC 200ks kaze da te izvucem. Reko otkacicu ja, pa ti izvuci prikolice, da ne bi mene razvukao Tako i uradimo, mozda bi sve bilo ok, a mozda bi fergulic dosao kuci u 2 dela.
Bio sam svedok, u šumi lik zapadne 540 i pobeda zakačena na donju poteznicu 8_9m3 topole u njoj, zakačio ga LKT i potegao prvo ga je razdigao od zemlje onda se prevrnuo 540, kao dva psa mačku kad uhvate
A isto sam bio u repi kad je 5106 potegao 542 i punu tehnostrojku 4_5t
Pukao 542 ali samo šrafovi se počupali, ostao ceo mslm zvono i ploča
A koliko smo torpeda pokidali u firmi?????


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Niko ne razmislja o tome, nije lose provuci sajlu ispod traktora pa vezati za zadnju poteznicu.
Kad pomenu torpeda, njega dok sam imao nikad nisam smeo u sredinu sa njim, uvek je bio na vrhu bas zbog toga, mislio sam da ce mi **greška pomeriti, ali niko nikad nije zakljucio zasto uvek idem na vrh kolone
Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako može savet. Donje cevi su korodirale, trebalo bi ih promeniti, kakve šarke bi bilo najbolje da se ovde stave. Ostatak stranice je solidan. Prikolica se uglavnom koristi za veštak, vodu i seme retko za rinfuz.

 
Zameni samo njih i teraj

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Ja imam jednu traktorsku dubravu drvenu 2,5t 750r16 gume sa sve gornjim letvicama stranicama malo povišenim 85cm dubina, a bila je 70cm zbog klipa produbio
Ubacio sam vazdušne kočnice, vozi seme veštak, bale, vodu,
Idealna 800kg prazna ide kao bicikli
Vozio sam milion puta 4t u njoj
071013cb8ba9e1534c4becbaae81925a.jpg


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Nazad
Vrh