Prikolice

mityoo
pa kad nije blato onda se vuce lako,a i prenese malo vise od 2 zmajevke.
 
mityoo
neznam kakve su tvoje prikolice,ali kod mene je malo veca nadogradnja.tako da psenice staje 20t a imao sam jos jednu nadogradnju od fosni koju sam skinuo,jer je to bilo previse.sa fosnama bi po mojoj proceni stalo oko 23-24t.
 
Moje su od 14 tona i bez nadogradnje staje u njih toliko! Sa nadogradnjom (fosna) staje oko 16t žita!
 
To je sasvim dosta.Ja sam je kupio sa tom nadogradnjom od fosni jer je covek vukao u njoj suvi ugalj.pa je navodno zbog toga pravio te nadogradnje.
 
Farmer II je napisao(la):
Jel to gosa ili utva?
Izgleda mi kao goša, a moje su Utva i Itas(ova druga je kiperka)

Sad nemam pri ruci slike... a kanda sam ranije već postavio neke...
 
ja imam kamionsku prikolicu kiperku goša 10 tona ima povišene metalne stranice iz jednog dela u nju staje oko 14 tona žita.S obzirom da je vučen sa MTZ-82 to je sasvim dovoljno! :ppozdrav:
 
Recite mi ljudi kako registrujete te prikolice?iI dali neko zna dali se moze registrovati prikolica koja nema saobracajnu ,kao dva svedoka ili kako ide vec procedura.
 
Sutjescanin je napisao(la):
Recite mi ljudi kako registrujete te prikolice?iI dali neko zna dali se moze registrovati prikolica koja nema saobracajnu ,kao dva svedoka ili kako ide vec procedura.
Te prikolice idu na atest i tako im se promeni namena u traktorsku prikolicu!

To sa dva svedoka nemože više od 01.01.2009.
 
ranije je receno da nema vise registracije sa dva svedoka ali ima redovna procedura kako se ona registruje, jasam moju registrovao prosle godine u aprilu i ranije sam vec napomenuo da se vrsi promena namene sasije u traktorsku. :ppozdrav:
 
Ista procedura kao i atestiranje TNG-a u autu.Mora da se izvadi uput za atest is Sup-a i još kojekakve dažbine da se poplaćaju.Kad se mora nije teško.
 
ali prvo odes na tehnicki ko radi tu tonazu prikolice i da na prvoj strani napisu napomenu da se vrsi promena namene kao sto sam ranije napomenuo :ppozdrav:
 
nikola indjija je napisao(la):
kamionska se vuce teze po blatu nego dve zmajevke
U to nije niko ni sumnjao! Ali po suvom..... A ako je vlažno bitno je da se ne lepi za tovckove!
 
Nikola je u pravu u jesen kad je blato ona ide mnogo teze nego dve zmajevke ja je tad iskljucim iz transporta. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh