Prikolice

Ja sam promenu gume na mojoj prikolici bile su 7-50-20, druge felne promenjena srca. Sada su gume 235-75 r 17.5 njih nosi niskonoseca prikolica u mojoj firmi i jedna moze da ponese 2725 kg.
 
Jednoosovinka 7t.



15pkivc.jpg
2ujhac4.jpg
 
Dragane, jel kipuje na stranu? Kakva im je cena? Ovo ne bi bilo lose da uvozis. Mislim da ce to ici kod nas.
 
Ova kipuje na sve 3 strane , nema ko nije pitao za ovu prikolicu , ali nije na prodaju. Imamo jos jednu malo manju , ona kipuje samo unazad. Uvezo bi ja puno ovakvih prikolica , ali uopste nemogu da ih nadjem i ako nadjem po neku , onda cena ne odgovara . Veoma su trazene kako kod nas tako i ovde .
 
imam ja jednu takvu tehnostrojevku od 7t,kiperku.ali me zanima koliko bi kostala dvoosovinka tehnostoj kao nova je 8t nudi mi komsija neznam sta da mu kazem.?
 
Dobro vece svima. jel moze neko da mi kaze gde moze da se kupi okretna ruda za prikolicu treba mi za prijatelja pravi drvarku? Hvala unapred
 
Imam problem sa rucnim kipovanjem na prikolici Loznica 5,5 tona. Danas se nije podigla puna kukuruza, palica se vraca kada pumpam. Sipao 2,5 litara ulja ali nije pomoglo. Praznu malko dize, ali jako polako. Jel ima idalje manjka ulja, ili je za opravak kutija/pumpa u kojoj stoji ulje.
 
Imam problem sa rucnim kipovanjem na prikolici Loznica 5,5 tona. Danas se nije podigla puna kukuruza, palica se vraca kada pumpam. Sipao 2,5 litara ulja ali nije pomoglo. Praznu malko dize, ali jako polako. Jel ima idalje manjka ulja, ili je za opravak kutija/pumpa u kojoj stoji ulje.
Mozda ti je boca pukla,a nisi primetio
 
Meni majstor trazio 70000din za taj posao, tu je upao materijal i ruke, a bio bi jedan klip na sredini.
 
Nazad
Vrh