Prikolice

Ok Kiss, sve u redu. kasnije sam vidio da se i iz daljeg vodila rasprava o liVenim sasijama a ja sam odreagirao samo na zadnja 2-3 komentara...

Kukulele:
ugl, cuo sam i ja za livene sasije, samo jos nisam vidjao nigdje, iskreno, nisam ni zagledao. Cudno mi kako da je iz jednog komada izlivena? daj neke slike ako mozes...
 
ljudi,najzad sam posle mnoogo trazenja,nasao original klipove za moju prikolicu (mislim da je neka ceska - Bss od 9T). Covek mi trazi 200e po komadu,ali muci me pitanje,kako da znam da sam kupio dobre klipove? Razmisljam da predlozim coveku da stavimo klipove u gepek i odemo u 'Fluid' u Zr pa nek ljudi iz servisa kazu koliko su ispravni ili ako treba neki remont,koliko će to da košta... Pišem ovde da čujem još nečije mišljenje o ovome,o ceni...ili mozda ideju...
 
livena sasija zmaj prikolica podrazumeva sasiju izvarenu od livenih U profila, na profilima obicno pise celik zenica one su navodno jace od od novijih koje su pravljene od savijanih ,,hop,, profila. po prici livene su krte ali su jace dok su ove novije dosta slabije ali su elasticnije.
 
ima jedan lik u pazovi koji pravi prikolice po zelji, cak i sasiju napravi od livenih U profila samo tockove osovine,gibnjeve i okretnica se stave od zmajevke ili tehnostroj i ostalo moze sve da se napravi
 
Pre neki dan je bila licitacija u Titelu, koju je organizovao Res Trade, bilo je 7-8 zmaj prikolica, i sve su otisle kao da su dzabe, cena se kretala od 250000 do skoro 400000 din. plus pdv, prikolice su bile u dosta losem stanju, stranice nisu valjale, gibnjevi losi, gume bas lose, 2-3 sasije varene, dosta lose stanje, ali sve su otisle kao da su dzabe.....
 
Tačnije 14 komada je bilo i svaki je našo svog kupca,a kršine teške bile baš svaki.Ko da vlada neka magija na tim licitacijama.Neko ne može od kuće da proda pravu stvar za malo više novaca,a ovde nabiju cene časkom krševima.:ppozdrav:
 
Da napisem poruku, a mozda treba i u vestima, moderatori neka prebace ako misle da ovde nije mesto, mada s obzirom da ljudi najvise gledaju prikolice na licitacijama pisem ovde. 23 februara u Dolovu sa pocetkom u 10 sati, prostorije AD Dolovo, odrzava se licitacija 56 masina i uredjaja, pise u oglasima u Pancevcu. Vise komada sasija Zmaj prikolica, sejalice, plugovi, kultivator, belarus traktor. Telefon za informacije 013/2634022 i email addolovo@donet.rs
 
ljudi,najzad sam posle mnoogo trazenja,nasao original klipove za moju prikolicu (mislim da je neka ceska - Bss od 9T). Covek mi trazi 200e po komadu,ali muci me pitanje,kako da znam da sam kupio dobre klipove? Razmisljam da predlozim coveku da stavimo klipove u gepek i odemo u 'Fluid' u Zr pa nek ljudi iz servisa kazu koliko su ispravni ili ako treba neki remont,koliko će to da košta... Pišem ovde da čujem još nečije mišljenje o ovome,o ceni...ili mozda ideju...

Za te prikolice gumice ti odgovaraju od tehnostroja, jednostavno za rastaviti i zamjeniti, samo izvadi onaj prsten na dnu klipa
 
Pise da se za spisak masina i cene kontaktiraju telefonom ili email-om. Ovo cinim zbog zainteresovanih clanova, stalno neko pita za sasije zmajevki. Ja licno nisam zainteresovan za licitaciju, ali mozda nekom bude od koristi. Ima vremena kontaktirajte ih, mozda i bude pazara.
 
Nazad
Vrh