Prepoznavanje bolesti i zastita od istih kod jagoda

radashin

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2012
Poruka
1.694
Pozdrav ljudi,Hristos vaskrse! Ne mogu nikako da stavim sliku,jer sve ovo radim preko telefona nisam sigurna ali mislim da je crv u pitanj. Biljka samo vene,u korenu sam videla šupljine,prskala sam fobosom pre dve nedelje,da li ima nešto da se pusti preko kpk da ide direktno u koren? Htela sam da stavim sliku ali nešto mi ne ide.
Instaliraj aplikaciju Tapatalk i preko nje sa telefona posećuj forum, mnogo je lakše pratiti ga tako i lako se postavljaju slike. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity

Stojkovic.

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2017
Poruka
34
Radashine hvala za aplikaciju,evo šaljem sliku odmah!

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Stojkovic.

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2017
Poruka
34
Pa do sad sam naišla na par ovakvih,ne više od deset! Videću danas,kad odem u jagode ima li još! Nisam pravila presek,danas ću.

pop step

Član
Učlanjen(a)
17 Mar 2016
Poruka
911
Jel zna neko sta je ovo.Lici na glistu samo ima gomilu nogu.Jel ovo cudo smeta biljci.Jel zna neko kako se postavljaju slike preko Tapatoka.

Poslednja izmena:

Stojkovic.

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2017
Poruka
34
Pop step ne znam kako je kod tebe na telefonu,ja imam samsung u donjem levom uglu na ekranu stoji mali krug sa strelicom ka gore,na njega kad kliknem pojavi mi se galerija.

Veljasd

Član
Učlanjen(a)
12 Maj 2014
Poruka
65
bese u planu ali i bor i sve redom,ali kisa s...ala stvari. Odradicu sutra bor i svich! da pomesam ili odvojeno?

pop step

Član
Učlanjen(a)
17 Mar 2016
Poruka
911
Bor si trebao uraditi jos oko 1 aprila da bi bilo efekta pa onda na pocetku cvetanja sad je naglasak na kalcijumu i magnezijumu u vidu nekih aminokiselina folijarno i na gvožđu ako bledi mladi list iz sredine.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka

Učlanjen(a)
25 Feb 2017
Poruka
56
Bor si trebao uraditi jos oko 1 aprila da bi bilo efekta pa onda na pocetku cvetanja sad je naglasak na kalcijumu i magnezijumu u vidu nekih aminokiselina folijarno i na gvožđu ako bledi mladi list iz sredine.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
slazem se, ali ako vec nije, nece smetati i sada da odradi bor, ima mozda jos sto treba da procvtaju.

Stojkovic.

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2017
Poruka
34
Sad sam u jagodama primetila male puževe,koliko oni mogu da škode? i videla da su mi jagode u 90% prilepljene za foliju,šaljem slike da bude jasnije.

Učlanjen(a)
24 Feb 2016
Poruka
100
Sad sam u jagodama primetila male puževe,koliko oni mogu da škode? i videla da su mi jagode u 90% prilepljene za foliju,šaljem slike da bude jasnije.

Ovo je sve normalno, to je prva godina jagodama, iduće godine neće biti ovako. A i što se tiče puževa, i to je normalno, samo čisti travu između redova da ih bude manje, ili stavljaj pužomor u međured. Ali otkidaj ove donje stare listove sa jagoda.

Stojkovic.

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2017
Poruka
34
Ok hvala,sad mi je lakše. Mislila sam da im fali nešto pa su zato savijene.

Vrh