Preporuči film

Eto dobio ideju . Kako kvalitetno proveden sat ipo odmora , imate predlog . Nadjem na youtube stripove , nas titl . Konkretno sam gledo Mister No Covjek iz Gvajane u 5 dijelova . Prebacim na tv , zavalim se pustim muziku , sveps tonic i opusteno . Sve preporuke .
 
Poslednja izmena:
Ууу, "See" је завршио трећу сезону. Интересантна идеја, нема шта.

Него, дохватио се гледања накупљених сезона "The Walking Dead". Осма сезона... Почне неко бесмислено пушкарање и то не да се пуца, него к'о Рајхстаг да заузимају и да им је "Први партизан" спонзор, ал' сво то прангијање су тако очајни специјални ефекти, да је просто невероватно за серију таквог буџета. А "фабула радње" ће, осећам тек да ме смори...
 
West World mi je bila jako dobra serija, prvu sezonu kad sam odgledao reko bog te sta je ovo. Posle prve sve slabije bile.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Sinoc sam gledao film na tv, ako ga mozete naci ko nije gledao meni se svideo, zove se na nasem Samo za hrabre mislim da je original Only drave.
 
Гледам трејлер за тај филм и нешто не видим ЛГБТ елементе у њему. Да л' је могуће да у њему не постоји љубавна линија двојице ватрогасаца?
 
Nije bas za sprdnju.. film je po istinitom dogadjaju, momci su heroji, mahom omladinci koji su tek poceli da stvaraju porodice.. na kraju filma ima kratak opis o svakom od njih godina i koliko dece je imao..
 
Ја се и не спрдам, већ сам се заиста изненадио да у трејеру нисам видео то што сада обавезно трпају у филмове и серије - барем неки ЛГБТ лик, само да би био ту.
 
Мислим да је серија била помињана раније, па да јавим: изашла четврта сезоне "Озарка".
 
Zato sam i rekao da je dobar film.. nisam znao da je tako frizak film imao sam osecaj da je starog kova…
 
Ја малопре завршио гледање филма. ОК филм, испричана истинита прича, без неких других претензија. Е сад, како сам већ годинама навикао на ритам нарације у серијама, значи развучено, мало сам се одвикао од тога да све стане у један филм (иако је овај трајао два сата и фртаљ). И стварно нема ЛГБТ елемената у филму.
 
Sinoc spazim novu sezonu Dexter-a. Gledao dve epizode i nema sanse da se setim sta je bilo u ranijim sezonama. Zaboravio skroz

Dont look up - ludilo od filma skroz
 
Ууу, "See" је завршио трећу сезону. Интересантна идеја, нема шта.

Него, дохватио се гледања накупљених сезона "The Walking Dead". Осма сезона... Почне неко бесмислено пушкарање и то не да се пуца, него к'о Рајхстаг да заузимају и да им је "Први партизан" спонзор, ал' сво то прангијање су тако очајни специјални ефекти, да је просто невероватно за серију таквог буџета. А "фабула радње" ће, осећам тек да ме смори...
Сећам се кад је почела Окружен мртвима како је била добра серија после су је усрали за све паре, требали су да заврше серију кад су Рик и екипа дошли у Александрију. По мени све после тога је тешко ђубре.
Иначе ових дана гледам једну старију серију Жица(The Wire) и много је добра.
 
Излетело ми неочекивано међу предлозима на "Јутјубу", па пошто није требало да копам по торентима, одгледао сам филм јер сам имао жељу да га одгледам чим се појавио - "Бранио сам Младу Босну".


У пар речи - веома пристојан филм, у биографском жанру, па не очекујте да вас "одува" као неки други у којима је прорађенији драмски део, да би оставио утисак или нагласио нешто.
 
Nazad
Vrh