Preporuči film

verovatno ste gledali ali ko nije slobodno...biografski film,o ekonomskoj krizi pre 10-15tak godina u vezi nekretnina u americi a ustvari sto je dovelo do cuvene svetske ekonomske krize 2008 godine
 
Pametni su Ameri, da nije filma na koji sam slucajno naisao niko ne bi ni znao. Da je bilo ko drugi na planeti to radio optuzili bi za genocid.
 
Kako sa zove ovaj film ?

Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Гледао на порталу са преводима оне "постере" за филмове и налaзим једaн са мотивом који ме је зантересовао да видим шта је у питању. Филм се зове "Devotion" и његова радња је смештена у доба Корејског рата, а прати причу Џесија Брауна, првог црнца морнаричког пилота и његовог "колезе" Тома Хаднера.


Да препричавам "фабулу радње" нећу, али могу да кажем да је филм простојан, без ових нововременских фора које провлаче по филмовима, осим те расне, да је онај Џеси заиста био први црнац који је допао морнаричке авијације. Ја сам филм гледао и због јероплана у филму - прво "Беркета" кога сам једва успео да разликујем од "Хелкета", па онда доста "Корсера" и пар "Скајрејдера", а појавио се у пар сцена и "репати сулундар", МиГ 15 и сви они са реалним звуцима.
 
Момо, о чему је? У последње време могу да гледам углавном само оно снимљено по истинитим догађајима (нпр Чернобиљ).
 
verovatno ste gledali ali ko nije slobodno...biografski film,o ekonomskoj krizi pre 10-15tak godina u vezi nekretnina u americi a ustvari sto je dovelo do cuvene svetske ekonomske krize 2008 godine
trenutno stanje u americi

banka sicilijanske doline je pukla a povukao je jos jednu republikansku,ako se nastavi bice to domino efekat i drzava nece imati kesa da ih spasava i krece onda kao i u filmu(istinito) na trziste nekretnina i opsti kolaps i ekonomska kriza ponovo

ogroman broj ljudi povlaci novac iz banaka,u redovima se ceka
 
Nazad
Vrh