Preporuči film

Jel dobra Ruska komedija Sluga , gledao sam dosta odlomaka , al ne cijeli ? Jel ima neki direkt fri link ?
 
Момо, knock yourself out:

Него, видим на титлови.ком најаву за нови руски "спортски" филм (има их неколико у пар година за нама) о шаховском мечу Корчноја и Карпова за титулу светског шампиона из 1978. године.


Мени је нешто запело за око у овом трејлеру. А вама? ;)
 
Момо, knock yourself out:

Него, видим на титлови.ком најаву за нови руски "спортски" филм (има их неколико у пар година за нама) о шаховском мечу Корчноја и Карпова за титулу светског шампиона из 1978. године.


Мени је нешто запело за око у овом трејлеру. А вама? ;)
CG ?
 
Од 0:23 до 0:29 пар кадрова из Београда, који глуми град у Холандији. Прво иде Кнез Михајлова и зграда САНУ испред које су као неки протести, па онда глумац који глуми Корчноја, Константин Хабенски улази у полицијску станицу да тражи азил, у којој га, између осталих, дочекује високи риђи полицајац са брковима, кога глуми Влада Алексић.
 
''It dramatises the damaging physical and psychological effects of political ambition on those who seek power for its own sake''.


 
Nešto su u poslednje vreme filmovi veoma očajni.
Више су серије добре, него што су филмови очајни.

Гледе серија: глед'о "сиквел" (или како да га назовеш) "Декстера" - "Декстер - нова крв". 'Еј, осетио сам "вајб" оног старог "Декстера". Шта ће бити у другој сезони (ако је уопште буде) и како ће да буде (обзиром на финале сезоне; не' да откривам шта је било) - немам појма.
 
Pratim Dekstera.Prva sezona nove krvi veoma glupo završena a još gluplje ako je to sam kraj serije.Takođe prva verzija Dekstera zbrzana i opet glupo završena i nedorečena.Od svega mi najžalije to što je Hana preminula od rakonje pa je nema u novoj krvi a veoma simpatičan lik, pogotovo za muški deo populacije. 😁
 
Odgledao starog Dextera, pa bi gledao i novi serijal.... jel ima gde na netu?
 
Koristite ad block inace poludis od reklama.Serije slabo pratim,wheel of time i witcher jedino od ovih novih i to samo zato sto su mi se knjige izuzetno svidele pa reko da damo sansu i serijama.Witcher je dobar,tj nije lose,ali priznacu razocaran sam sa WoT,knjige imaju radnju tj pricu dovoljno dobru da je minimum na nivou game of thrones,ako ne i bolje,ali izgleda da nisu imali budzet dovoljno dobar da tu pricu pretoce u seriju.Verovatno neko ko nije citao knjige mozda je zadovoljan serijom,nzm....ja bas i nisam.
 
Rekao sam ti pre nema šanse da WOT nadmaši GOT. 😁
Druga sezona Witcher-a je odrađena svetlosnu godinu bolje od prve a mene opet nervira što su pretumbali i izmenili radnju i udaljili se od knjiga.Ko nije čitao njemu je svejedno, ne može povezati činjenice nikako(možda kada prođu sve sezone)a ko je pročitao njemu serija iskreno vređa inteligenciju.
 
Глед'о обе сезоне "Вешца", првенствено збох хајпа који се дигао око тога (што би значило да књигу нисам чит'о) и... ако дође трећа сезона, прескочићу је. Бре, задремам у по' епизоде!

Ено мислим се шта сад да почнем - прве четири сезоне "Служавкине приче" ил' од 8. до 11 сезоне "Ходајућих мртваца"...
 
@Matić
Jesi rekao si xd,ali jbg nisam mislio da ce je tako usr...,tj da je jos malo losija bolje da je onda nisu ni snimali.Sto se tice knjiga,stojim iza toga da je WoT bar jednako dobar kao i GoT,obe imaju strasno dobru pricu i obimnu takodje,uzivancija koja traje.WoT pricu je zavrsio jedan,ako ne i najbolji,pisac epske fantastike danasnjice ,Brandon Sanderson.Zadnje 3 knjige ako se secam su njegove,tj citao je neke skripte od Roberta Jordana koje je ostavio,ali je ipak imao puno posla jer kako je rekao ,scripta je bila jako malo,tek za neke ideje kako bi trebalo da se odvija prica,ali daleko od dovoljnog.
@Зорге Jel ta serija radjena po ovoj knjizi ?.Ako jeste onda mora biti dobra,knjiga je vrh,sto se i moze videti po visini i broju ocena.
https://www.goodreads.com/book/show/38447.The_Handmaid_s_Tale
 
Jel ta serija radjena po ovoj knjizi ?
Да л' ми верујеш да нема никакве жеље да гледам филм или серију и да их упоређујем са литерарним предлошком? Некако мени једно искључује друго. Најкасније од "Џеремаје", стрипа из детињства и оне истоимене америчке серије, која је и онако одступала много од стрипа, немам жеље да мешам те ствари - или читам, или гледам.
 
Nazad
Vrh