Preporuči film

Ja sam sa ženom odmah odgledao i prosledio na 5-6 adresa . Ko je taktizirao kao ono gledacu sutra tako je i prošao .
Zanimljivo bi bilo saznati broj pregleda za ono kratko vreme...
Hvala ti još jednom i samo nastavi tako.
 
Ima i dalje Toma na internetu. Ne znam da li je dozvoljeno slanje linka u privatnim porukama.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Mnogo perfidni ovi vlastodršci.. Bjela šornuo onog režimskog reditelja par puta, a oni mu sada šerovali filmčić i napravili 'malo' štetice..
 
Da mi se sviđa film gledao bi ga i u bioskopu,ako ga ima tu u okolini,nema toga za šta ću ići 50 km da bi gledao u bioskopu,prema tome nisam i neću gledati.
 
Meni ovaj film deluje ispod proseka.

Los izbor glumaca, neki i nisu za glumu.Prica prezvakana 1000x, cisto kopiranje zapadne kinematorgrafije.Dobro nije bjeli to prvi put.
 
Meni ovaj film deluje ispod proseka.
.......................
NIsi daleko od istine , teško da će neko primetiti film a da je van ovog govornog područja . Slično je sa serijom Jovanka Broz , eto pratimo je sa zanimanjem jer se po prvi put čuju neki detalji iz tog istorijskog perioda ( zanimljivi samo nama )
Ukratko nama je film legao a potencijalne gledaoce sa strane neće oduševiti Tozovac , Cune i Lepa a pogotovu ne njihova gluma. Sto uzme novca na Balkanu uzeo je .
 
Nazad
Vrh