Preporuči film

A to je onda zato sto je taj stari paket iz 2007 to sve nosio sa sobom vrvt. Ja imam od 2017 Total TV srednji paket (msm da se zove Extra) i tu je svasta nesto bilo otkljucano u prvom ugovoru na nekih 8-10 meseci..

Inace, imamo i mts box i mogu reci da je SBB usluga (cak i TotalTV koji nije kroz kabl) mnogo bolja. Plus su bolji ljudi, kad istice ugovor lepo pozovu, pitaju kako si zadovoljan, da li ces da produzis i kako zelis da ti dostave novi ugovor dok stoka iz Telekoma samo odjednom posalje neki veci racun bez ikakve najave. Sreca pa imam dobru vezu (zenu) u Telekomu pa se sve to lepo resi.. :)
 
@dusanboss The thing 1982 ,antartika i naucnici,retko dobar horror.
Inace odgledao seriju ''The terror'' prvu sezonu od 10 epizoda,odlicna.Radjena po istoimenom romanu koji je opet napisan (u vecem delu) prema istinitoj prici ,Frenklinova izgubljena expedicija.No druga sezona,koja nema veze sa prvom,je dosta losija nazalost.
Odgledo sam teror i nisam baš zadovoljan serijom. Da je baš loša ne bi je odgledo celu, ali ima dosta nedostatak. Najveći je što sam očekivao više horora.
 
Prvu sezonu sam zavrsio i gledao jos 2 epizode iz druge sezone. Ako se ne prati na netu drvo zivota tih porodica dolazi do velike komplikacije u glavi😂
Ja gledam na Netflixu.
 
Prvu sezonu sam zavrsio i gledao jos 2 epizode iz druge sezone. Ako se ne prati na netu drvo zivota tih porodica dolazi do velike komplikacije u glavi😂
Ja gledam na Netflixu.
Navatah nekog slobodnog vremena ( odmor i bolovanje ) pa odgledah ( po preporuci odavde ) 2 sezone ove serije .
Zanimljiva , drzi paznju , ali se plasim da kako epizode i sezone prolaze ne ode u drugu krajnost .
Da ne bude nesto komplikovano na kraju pa da svi u glavi pravimo neki svoj scenario a da u
stvari niko i ne zna kako se okoncalo . Slicno je bilo sa odlicnom serijom LOST ( 6 serijala-118 epizoda ) ,
epizode sve bolja od boljea na kraju imamo zavrsetak koji nikome nije jasan . Ako je nesto slicno u pitanju ,
zamolio bih ove sto su odgledali da nas upozore da bar ne dangubim vreme sa 3 serijalom .
 
Poslednja izmena:
Nekad je i to poželjno, da sam stvoriš svoj epilog. Serija Lost je to loše odradila na kraju, nije bilo nikakvog smisla u poslednjoj epizodi. Ne znam da li si gledao seriju Twin Peaks, pogotovo ova poslednja sezona iz 2017., na prvu loptu mi je došlo da joj dam ocenu 3 na IMDb samo zbog poslednje epizode. Ali nisam odustao, malo sam pogledao na youtube kako su drugi fanovi videli priču, odgledao je drugi put... Ukratko, serija je izvan svog vremena.
 
Ponekada su potrebne dodatne informacije kako bi se na pravi nacin uzivalo u prezentovanoj prici ,
eto ja sam imao srecu da sam 2x procitao gospodara prstenova pa tek onda pogledao film
( tada samo trilogija ) i zakljucio sam da su svi oni koji su samo odgledali ostali uskraceni za
za celokupnu lepotu price ali to je nesto sasvim drugo u odnosu na LOST gde se isuvise otezalo
i razvlacilo pa je na kraju ispalo kao ''premalo masla na previse hleba '' kako to jedne prilke lepo
rece Bilbo Bagins u gore pomenutom remek-delu.
 
Navatah nekog slobodnog vremena ( odmor i bolovanje ) pa odgledah ( po preporuci odavde ) 2 sezone ove serije .
Zanimljiva , drzi paznju , ali se plasim da kako epizode i sezone prolaze ne ode u drugu krajnost .
Da ne bude nesto komplikovano na kraju pa da svi u glavi pravimo neki svoj scenario a da u
stvari niko i ne zna kako se okoncalo . Slicno je bilo sa odlicnom serijom LOST ( 6 serijala-118 epizoda ) ,
epizode sve bolja od boljea na kraju imamo zavrsetak koji nikome nije jasan . Ako je nesto slicno u pitanju ,
zamolio bih ove sto su odgledali da nas upozore da bar ne dangubim vreme sa 3 serijalom .
Ako si krenuo onda idi do kraja. Gledao sam do 4 epizode u 3 sezoni i mogu ti reci da bas u ovoj sezoni toliko se zakomplikuje da sam vec jednom prestao da gledam da bi posle par dana opet poceo. Skini slike sa neta o drvu zivota iz 3 sezonei oprezno prati ko, sta, kako i sa kim se petlja i ubuduce kad ti neko kaze za neku seriju da je slicna ovoj nemoj ni slucajno krenuti pogledati.😂
 
Nisam siguran da li je moj post za ovu temu ili nikad ovako, odgledao sam film Silence iz 2016 godine i mogu vam reći da odavno veću glupost nisam gledao i da sam bacio 3 sata života...
 
On je meni zanimljiv samo u seriji Hanibal.Tu je ulogu odglumio za sve pare a serija je jedna od boljih za gledanje.
 
Nazad
Vrh