Prasići,problem

Osnovni je red da kazes "Dobar dan,ja sam taj i taj,dolazim odatle i bavim se time".A ne odmah "prasad mi i
maju velike stomake".Da nisu trudni,sta mislis
 
Ma neee, smatram da veci efekat ima kad nekoliko ljudi opomenu jednu osobu, ona tada valjda shvati da je u krivi i da se mora oporavit na prav put.
Post je spojen: [time]1301469584[/time]
_________________________________________________
Vec neko vreme, skoro god.dana, u svakom 2 -3 leglu po jedno prase dobije otok na jedno uvo, starosno doba se menja, trenutno je jedno od 15 dana sa oteklim uvetom, sta mislite sta je uzrok, dao sam PenStrep LA 0,3kub.
 
francuz je napisao(la):
Ma covek ne razume Srpski.
E momak sa Vardarot :bravo:, prvo ke idas tuka:
http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0 ,

Malo pises za tvojata rabota, malo za tvojata imanje....
Ma bre, idi u temu i predstavi nam se da bismo mogli da ti pomognemo!


:cao:

Bez brige, sve mu je objašnjeno na PP, u protivnom se ovo čisti. Hvala na pomoći i saradnji. Z.K.

Pravila foruma su poznata,ali dajte malo neformalnosti, ili prosto, da li je neko od vas, procitao ko je i sta je na "http://poljoinfo.com/index.php?topic=2.0 ," kada je covek "dosao " i nesto pitao...pogotovo,kada se radi o nasim komsijama Makedoncima ,Hrvatima,Slovencima,Bosnjacima.. itd.."docekajmo" ih kao pravi domacini (srpski)...pa ne ulaze,starinski receno, u MARSALAT..nego na poljoprivredni forum..mislim da nisam otisao u :off_topic: i naravno :ppozdrav:

Pozdrav Misa
 
Da,treba svi padobranci da upadaju i postavljaju pitanja i otvaraju teme kako im se prohte.Moderatori treba da preprave registraciju.Da bi se postavilo pitanje u bilo kojoj oblasti prvo treba da se predstave,a ne samo puko ostavljanje mail adrese.
@Nebojsa Kostovic
Ovde nema funkcionera,svi su poljoprivrednici,a ovo je razonoda.Da bi ovo funkcionisalo kako treba brine se par ljudi,a i mi sami treba da se pridrzavamo nekih pravila.Pa podji od sebe-upisi vec jednom odakle si jer si na to opomenut pre nekih 10-ak dana.Kosovo je regionalna oblast,a ne lokacija stanovanja,sem ako si cergar.
 
Imam prasad od mesec dana starosti,jos su sa krmacom i lepo sisaju i napreduju,
al' od juce kao da imaju proliv,zut,flickast...jedu sve i dalje sto sam im davao,koncentrat i lucerka....
da zovem veterinara?
 
Jas sum Nikola Stepanuleski Imam 21 godina i sum od makedonija potocno od prilep i se zanimavam so svinjarstvo imam 15 krmace i sakam da imam sorabotka so vas bideki sum pocetnik i vi blagodaram odnapred pozz :D
 
Od kad Makedonci nazivaju Boga kao Hrvati :sta:

krivo mislis,pravi tj. autohtoni za kajkavski dio hrvatske pozdrav bok nije to od "bog" vec od njemackog "mein buecken" (majn bokn) sto bi u prijevodu znacilo moj naklon koji je prvo skracen na "bokn" a onda samo na bok. sorry na off topicu
 
Ljudi kakva je vasa praksa u odgoju prasadi, da li ih hranite po volji ili uobroceno dok sisaju i da li nakon zalucenja ih stavljate na blagu dijetu pa postepeno povecavate ili im pak dajete po volji od kako krenu da jedu pa do kraja? Desava mi se kad ih drzim na dijeti da mi se neko prejede, valjda ogladni, pa crkne, ili dobije proliv. Kakva su vasa iskustva s tim u vezi ?
 
Nazad
Vrh