Podrivači

Znači to su IMT podrivači? Jako mi se dopadaju krilca na radnim telima od člana chille, ipak olabavljuju zemlju na vise nivoa.

Da, to je IMT razrivač, imam neku staru IMT knjigu sa svim strojevima iz 80-ih pa sam ga tamo nasao, inace su mi rekli da je to UTVA ali nije. Ta krilca su ok ali kad je suho izvaljuju prevelike grude koje kasnije ne mozes razbit nicim. Sad imam Sogema sa 7 tijela i valjkom iza, bez krilaca, nemjerljivo ljepse radi i lakse se vuce. Doduse isao sam na 40-45 jer nije podrivano 30 godina i teska je zemlja ali ne treba mi vise od 50cm dubine. Ne znam kako staviti direkt na HD kvalitetu u post ? Ima 720p.

[video=youtube_share;LOkw_4QDIj8]http://youtu.be/LOkw_4QDIj8[/video]
 
Podrivač OLT Mighty M-607.
2u3wajm.jpg
 
Oko 10.500e,kod mene u selu ih ima 2 komada,gvozdjusina ziva,bas je odradjen mrtvacki,rade odlicno,to je kopija Dondi-a...

P.S. Zaboravi reci da je ovo cena za 5 radnih tela...
 
Poslednja izmena:
Dondi je toliko bez pdv-a,sad sam zvao drugara i pitao za cenu,ipak je 9000e,izvinjavam se za losu informaciju...
 
Ima i moze,al opet ostane razlika,veruj mi da su "komsije" odradile dobar posao,materijal boli glava,drugar je prosle godine u onoj suvoci ispodrivao 500h,nije zucnuo,jedino je menjao ona krilca na sredini radnog tela i okrenuo vrh kontra,posto su se pojeli...
 
Znam da su ga dobro iskopirali i verujem da je dobar materijal ali ako je slicna cena uvek bi uzeo original prikljucak u ovom slucaju Dondi. Ne iz razloga sto ja posedujem Dondi nego mi se dize kosa na glavi ( iako sam osisan na nulu ) kada cujem za neku kopiju iz razloga sto ima toliko losih i nekvalitetnih kopija da je za nepoverovati.
 
Tako je,original je original i Dondi je Dondi,al sta ces kad je vreme zajebato,pa se gleda da se ustedi svaki euro...
 
Znam da su ga dobro iskopirali i verujem da je dobar materijal ali ako je slicna cena uvek bi uzeo original prikljucak u ovom slucaju Dondi. Ne iz razloga sto ja posedujem Dondi nego mi se dize kosa na glavi ( iako sam osisan na nulu ) kada cujem za neku kopiju iz razloga sto ima toliko losih i nekvalitetnih kopija da je za nepoverovati.

Barem se kod OLT-a netreba sekirat za kvalitet materijala i izrade strojeva za obradu tla.
 
A kolko si ti dao za Dondija ako nije tajna hteo bih da znam cenu za najbolji podrivač i voleo bih da znam dal vredi te pare,zašto si se opredelio baš za njega,i kakav je u odnosu na MBV vršac i ostalih domaćih proizvođača??
 
A kolko si ti dao za Dondija ako nije tajna hteo bih da znam cenu za najbolji podrivač i voleo bih da znam dal vredi te pare,zašto si se opredelio baš za njega,i kakav je u odnosu na MBV vršac i ostalih domaćih proizvođača??

Moj Dondi je bio polovan ali je jako malo radio i kostao je 6.500 eura + PDV. Odlucio sam se za Dondija jer mi je odgovarala cena i bio je kod prijatelja na probi i mogao sam da ga isprobam. Ne mogu nista da kazem za domace podrivace jer nisam nijedan video u radu ali verovatno po kvalitetu materijala ne mogu da se spominju isti dan sa ovim stranima.

- - - - - - - - - -

Vuče ga na po gasa.:osmeh:
Nemoj misliti da mu je svejedno vuci ga. Obrtaji su mali zbog CVT menjaca.
 
Nazad
Vrh