Podrivači

izem ti ja takvog rusa ja sam takav slican gruber sa 4 radna tela vuko sa 540 doduse mu je voda i gumama neke tegove ispod njega de se safi ploca za poteznicu i de se utovarivac kaci a i napred imam tegove od rusa i iso trecom sporom pa sam sa 575 vuko veci gruber 5 radnih tela prekopiran satex samo malo umanjen
 
Kolega za 60 cm dubine rada treba klirens 80-85,taj nema klirens 60,jer sam bio,merio,kao drugo za podrivanje na 60cm sa 5 radnih tela 105 ks nema šanse da ga je sveti Petar pravio a ne rus
 
kolega jesi merio onaj sa pet radnih tela??? Vi kazete da je to igracka za fergusona,kako nebi onda vukao rus???
 
Sve sam merio,pitaj čvarka,onaj sa dva je za ferbusona gruber,a onaj sa 5 za rusa,dubina max 35-uz vratobolju (da gledaš kad će zagušiti) 40cm,to je pgruber,a ne P...odrivač
 
Sa cvarkom sam svaki dan a imao sam prilike i da probam kad je coveku napravljen sa 5 radnih tela,ja sam bio prisutan kad je isprobavan... a ko zna koji ste vi merili kad ih ima vise...
 
Na slikama koje je postavio Miroslav K se nalaze gruberi a ne podrivači. Radna tijela grubera i podrivača nemaju ama baš nikakve sličnosti niti se mogu porediti.
 
tako je zombie_666. takve radne organe imamo mi na nasem gruberu, samo 9 njih.
@mindjusar, malo ste preterali kad kazete da je to za ferbusona, ipak treba malo jaca masina, pre svega zbog kila...

@PG Krnac, ja sa rusom 105 vucem takvih 9 radnih organa, mozda ovaj moj ima neku djavolsku snagu, cim vi samo s 3 se ukopate na mestu...



posetite temu Gruber, stavicu tamo slike, da nepravimo veci OFF topic od ovoga.
 
Mislim da nisam preterao,jer kao prvo ovo je tema podrivači,a ta sprava nema veza sa tim,kao drugo taj sa dva nože nema Bogzna koliko preko 100kg,prema tome nevidim gde sam to preterao
 
Dragi paori podrivac bez krilaca je isto kao i plug bez dasaka sece ali ne podize nepravi rastresit sloj, a plug bez dasaka isto ore ali ne prevrcene zaorava, mindjusar je u pravu da je podrivanje samo ono dublje od 55cm a ovo sto mi radimo je crkavica40 ili 45 cm nama bi bio mnogo bolji cizel plug ako znate to je ovo sto je kiraj napravio samo sa malo guscim motikama znaci ako je kod Kiraja klirens 63cmkoliko sam video uzmemo u obzir da se zemlja ispod masine podize minimum 10cmi opet ima jos sigurno oko 10 cm do sasije cim nezagusuje komusa znaci da ide u dubinu oko 40cm sto nespada u opis podrivanja kao agrotehnicke operacije
 
Poslednja izmena:
Evo danas usnimio pravi podrivač,a možda i trgujemo
Picture011-2.jpg
[/IMG]
Picture009-5.jpg
[/IMG]
Picture008-8.jpg
[/IMG]


OOOgromantno.....
 
Nazad
Vrh