Podrivači

ofyqg8.jpg

v3eyww.jpg

Čudna radna tela.
 
Sviđa mi se na ovom podrivaču što ima ispred diskove dabi lakše tela ulazila u zemlju, jedino mi se nesviđa što neide duboko. Po snimku bi reko da neide dublje od 15 cm.
 
To je podrivač za travnjake,zato ima diskove,da nož nebi rovio površinu,to se posle povalja i piči futbalice,a dubina tu nije nužna da bude bogzna kol'ko
 
Nene,to je podrivač za travnjake-fudbalske terene,da zemlja nepuca,a koren od trave da se prozrači malo,a da odgore posle podrivanja nebude neravno,ide valjak jedan poseban,kad budem imao vremena da potražim slike-snimak okačiću :cao:
 
miroslav k . To je masina kojom se ogari strnjika. Ide do 10cm dubine. Ta masina nema veze sa podrivacima.
 
Pa radna tela su od grubera.Ima mesta za dubinu ali sa takvim telima ne.Mislim da su dosta slabašni da bi se radilo išta sem ,na znam ni kako da nazovem ,neke obrade na 10-15cm.To što uradi takva mašina odradi i svaka malo teža tanjirača u strnjištu.
 
To je potpuno tacno da umesto ove masine moze da se koristi teska tanjiraca.
 
Nemojte lupetati,ja sam vukao taj podricav,ko ga nije koristio neka nekomentarise bez veze,ima pet radni tela 105 ks rus se ukopao u mestu,ide do 60 cm dubine i lepo radi.....
 
Nazad
Vrh