Podrivači

Dondi podrivac je tezak 1300 kg + 550 kg ona dva reda jezeva pozadi.

14j9hf6.jpg
 
Taj Dondi sa pet radnih tela i tanjiračom je koštao oko 7500evra.Rus 1221.2 ga jako lepo vuče i ne pita za dubinu.
 
Pa to stvarn nisamo gledao_Oni su uplatili pa nisu imali da im daju nov nego dali njihov probni da rade.Sad im stigao taj nov ,a stari vratili.
 
Evo moj podrivač (ili zovite to kako oćete , to je nešto što mi treba) ručni rad , od prošle godine:

DSC02184.jpg


DSC02185.jpg
[/IMG]

DSC02186.jpg
[/IMG]

DSC02187.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Razmak je bio 70cm ,ali sam nešto skidao pa stavljao pa sad nisam nešto simetrično rasporedio , inače 70cm .Može da se pomjeri kako oćeš , uglavnom važno je da bude po jedan iza tragova.Visine se ne sjećam trebalo bi da izmjerim ali ide do 40-45cm možda nekad malo i više.
 
Vuče ga MF3645 (145ks) , radi ono što sam htio , na početku naravno malo prepravki oko kačenja tijela za ram naravno ali sad ništa ne puca osim ponekad ali rijetko osigurač.
Cilj mi je bio da samo rasjeca dole a što manje da izbacuje zemlje iz dubine na površinu. Sad se mogu razne improvizacije raditi na proljeće npr dodavanje još gušće radnih tijela za neku verziju predsetvene pr.sa nekim valjkom nazad itd Jes štap i kanap al je malo para , nisam vodio evidenciju al mislim da nije prešlo 500e.
 
Nazad
Vrh