Podrivači

Danas sam zvao Ćorića podrivač od 5 radnih tela ,samo rama i raonici 1400€ sa pdv. To je navodno Zmaj proizvodnja.E sad me interesuje šta bi bilo bolje nazad da ide tanjirača ili neki valjak i koliko bi jedno od ta dva koštalo
 
Ja sam gledao tog zmaja kod Ćorića.Pa to je veći bofl od Agromerkura.Jedino mi se svideli varovi jer su rađeni na bušene rupe ,a ne samo prislonjeno pa vareno.Tanjirača je bolja ali se valjak mnogo lakše vuče.Gledao sam juče u zadruzi stigao nov dondi od 5 radnih tela sa tanjiračom.Težak je 1350kg ,a poređena radi Agromerkur sa 5 tela je oko 380kg.
 
A koji je treći? Pa 300kg će biti sigurno se trapezom i ukrućenjem samo ram

Pa i pitao sam za sam ram, cijev je oko 30kg po dužnom metru, tako mi je Kiraj rekao.

Ono treće ni nije podrivač.

Zato sam i napisao "dva manja podrivača sa slike" (trebao sam napisati "mala" doduše), ovo veliko je gruber.

@Zrenjaninac


Činjenica je da Kiraj ne štedi na cijevima, ne štedi na elektrodama,ne štedi na ukrutama i ne štedi na pažnji da to sve bude kako treba. Nema šta, najbolje je ono što sam sebi napraviš.
 
Ja sam gledao tog zmaja kod Ćorića.Pa to je veći bofl od Agromerkura.Jedino mi se svideli varovi jer su rađeni na bušene rupe ,a ne samo prislonjeno pa vareno.Tanjirača je bolja ali se valjak mnogo lakše vuče.Gledao sam juče u zadruzi stigao nov dondi od 5 radnih tela sa tanjiračom.Težak je 1350kg ,a poređena radi Agromerkur sa 5 tela je oko 380kg.

Samo podrivac je toliko tezak. Na to treba dodati jos tanjiracu.

@Zrenjaninac.......imas ozbiljan traktor i nemoj da se zezas sa podrivacima koji su od "sumnjivog materijala". Kupi neki strani koji je vec proveren i isproban. Jeste da kosta nekoliko puta vise od ovih domacih ali ja ne moram da se okrecem i da gledam da li je jos uvek u komadu ili se raspao.
 
Nazad
Vrh