Podrivači

Glupo od mene što nikako da postavim sliku svog podrivača kog sam napravio prošle godine,gledaću sutra.Inače ni ja nisam našo debele cijevi pa sam uzeo dva L profila pa spojio,oni su mnogo jači.Sve sam pravio sam i radna tijela ,nije savršenstvo ,ali funkcioniše i to baš kako mi odgovara,da što manje diže zemlju samo da rasjeca duboko.Napadni dio radnih tijela smo obvarili,čini mi se manganskim elektrodama.
 
2i8925t.jpg
ovako izgleda kada se prodje jedan prohod...kada je izdrzao ovu godinu,mislim da je prosao test...placen pre neki dan,a za dalje cemo videti...ipak cu ga na dva mesta ojacati-cisto zbog mirne savesti.
 
Jel ima još takvih cevi i gde? To su radni organi Batista Porteri,talijanski,visine oko 95cm, iz Agrola,to nema veze sa Industriehof,i ja nameravam takve da kupim,ali još ako da Bog u ponedeljak idem na još jedno mesto da vidim,ako ozdravim dotle
Ostalo je još nešto od tih cevi ali ne mnogo ,otpad u Zrenjaninu prema Elemiru.Radna tela su iz Agrol Temerin.Ako sam dobro razumeo imaju 2 vrste organa ,
http://www.agroldoo.com/SR/ponuda/311.html
D
a li ovo ima veze sa Industriehof ne znam ali da su isti ,jesu.Ko kaže da Industriehof ne nudi baš ova radna tela ?

@talianu
nisam pitao za veća radna tela ali vidi
http://www.agroldoo.com/SR/ponuda/314.html
 
Ono što industriehof nudi koliko ja znam je kraće dosta,i skuplje duplo pa još malo,a naoko je isto,ja pao u nesvest kad sam čuo
 
@minđušar ,
I kod jednih i kod drugih ima u ponudi ovakvih kao što sam ja kupio za dubinu do 60cm.
Isto tako imaju u ponudi za dubinu od 60-70 cm ali drugačijjeg su oblika.
Ova tela su u Agrolu oko 300 e .
attach_handler5a02.uhtml


Industriehof u svom katalogu ima u ponudi isto takvo radno telo ,verovatno si tu cenu čuo.
 
Onu gore mi je "nahvalio" jedan naš uvaženi član,nije se pokazalo kod nekog njegovog prijatelja,a oni tvoji trebalo bi da su bolji

imaš pp
 
Mislim da grešiš ,videćemo za koji dan kad ga postavimo "na noge".Danas se radilo .Do podneva su zujale dve velike ,jedna srednja i jedna mala šlajferica.Posle je počelo varenje i crtanje.
Moj probni var



Iza maske smo se menjali nas četvoro



Danas je osnova takoreći završena







Stra nastavak.
 
Nazad
Vrh