Plug - osnovna tema



Мени овај не делује лоше за Руса таман би му био саливен?Мораћу касније назвати да видим за цену.
 
Imam i ja smolnice sto bi neki rekli gde se kidaju plugovi i traktori plus podvodno ja orem a kroz brazdu voda teče al sreca nema puno ja licno 5 hektara na granici sa nacionalnim parkom .Tacno moras da potrefis vreme kad da je ores a jos i puna kamena sve risovi po daskama.
Kod nas je stiglo 7 plugova polovnih malo placenih a vrhunski tipicna nasa kombinacija jeftino a dobro i svi hvaljeni u pm a svi prodani posle 2 godine i zamenjeni sa novim ,jedan se toliko razocaro sa lemkenom prevrtacem da je uzeo novog vogela ravnjaka ,doduse 1 kron 4 brazde su par puta strucnjaci pokidali .
Plug nije igracka da se gleda koji euro gore dole ,ovaj varen po meni samo za delove ili u staro gvozdje .Ja sam gledao Lemkena novog ili dobrog polovnog ali misam nasao .Od novog sam odustao zato sto mislim menjati traktor za veci i vetovatno nacin obrade pa ovaj nek traje dok traje.
 
E ako je u Padini teška zemlja.
Па како није? То сми ми навикли на тешку земљу, па рачунамо да тако треба.

Ацо, 'е л' умеш ти да ћутиш!? Пусти нек' Сремци и даље мисле да ми овде оремо мазут помешан са каменом пешчаром.
 
Zorge Srem ima tri dela.Svinjski, vinski i ruzmarinski.U svinjskom gde živim zemlja je vrhunska, ako si pratio moje dosadašnje pisanije ne moram dodatno da dočaravam ništa.Naša najlakša je onima tamo teška, tvrda, smak sveta a vuku tri brazde sa 90 ks u svim uslovima.
 
@DraleTD realno bulja od pluga, nema tocak sto mi treba i nema ni 2 creva, mali pretpluznjaci.
O duzini visini nisam ni zvao da pitam.
Ne znam obrni okreni onaj sto sam kacio slike dodje kuci za 1800e.
 
Звао сам човека не јавља се да питам за цену, ајде ако је нека пристојна точак не би вио проблем. Направити два фиксна и терај, е сада те претплужњаке нисам ни загледао нешто много, а и слабо се разумем у њих. И да има само једно црево колики то може бито проблем у раду?
 
Navodno Rus ne moze sa 1 crevom, moze npr IMT.
Vidi ni taj nije iapod 1500e dok odem,dok donesem, tockova nema po oglasima jer trazim i za spremac ... samo izgleda povoljno i da malo treba.
Mada vidis sad mi palo na pamet da mogu one sa pluga na spremac da prebacim.
 
Imao prilike da uporedo malo orem sa gregori beson plugom i moj lemken. Taj plug ima manje pretplužnjake, i definitivno ostavlja slamu gore. E sad, verovatno se mogu promeni veći na isti nosač. Da nisam imao mali eksperiment rekao bi da je to filozofiranje, ali nije, mnogo je bolji veliki pretplužnjak.
 
Sad si me bacio u rebus, kako rus nemože sa jednim crevom, ako nisam pogrešio čini mi se da je @grunt imao plug sa jednim crevom i terao sa rusom. Ako sam pogrešio izvinjavam se.
 
Komsija imao nekog Vogela sa crevom i 2 opruge kaze treba pecati da gurne pa kad dodje do pola dari kontru. Ne znam nisam radio al on je prodao taj plug posle 1 sezone
 
Ako je tako onda to mnogo menja izbor jer sam prevashodno gledao gabarite a ne jedno ili dva creva. Ipak se treba dobro pripremiti i konsultovati sa dosta ljudi pa tek onda izabrati najbolje u datom momentu.
 
Kazem da je jebeno naci sve.
Velike pretpluznjake,rocak,2 creva i da je sasija dobra + da ne mora 0rve godine sve generalno da se radi . A drugi par opanaka su samo dimenzije i skoro i da nema dvobraznih u dimenziji 80 100
 
Nazad
Vrh