Plug - osnovna tema

Olalija, troluješ po temama kao neki početnik na forumu. Još da otvoriš temu o Alpler plugovima pa i tamo da postaviš, a bilo bi dobro otvoriti temu Agropanonka pa i tamo postaviti snimak.
Ne trolujem, postavio sam u povezane teme, više da ih oživim. Od pregleda sa Poljoinfa zaradim 3 evra mesečno, radi toga sigurno nije...
 
Radoslave samo troluj teme,znas kako jevrej kaze evro na evro pa milionce. Treba za to imati vremena i strpljenja a uvek se sazna nesto novo. Nekome pomogne a nekome bas briga ali ne odmaze sa tim nikome, a ti boki ako ti to smeta ti ne gledaj,bez uvrede boki ali i ja ako me zanima pa pogledam ako ne preskocim ali svako ima svoje misljenje

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Eh boki kamo srece da sam advokat,i meni kad nesto treba pa isto postavim u par tema vezano za to i nikada nisam imao problema.postujem i radoslava i tebe i svskoga na forumu jer zato je i forum da uvek mozes nesto saznati novo,ali moras i ti da shvatis njega on je tako odabrao i njemu je cilj da ima sto vise pregleda

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Skal posto si prodao?
Maticu cena je povoljna,dugo lovim i nema ni jedan ispod 2000e.
Tu su unutra autoreset opruge i imaju matoce kojima se podesava opterecenje.
Ovaj ima sve sto mi treba 2 creva,t9cak i pretpluznjaci. Kad sam video kako 757 ore sa njima ja bez njih vise ne orem.
 
1800 sve u fulu ispravno novi raonici ,,,daske ko nove ,nije bio ni u oglasima utorak zavrsio oranje a u sredu prodat
 
I ovaj bi mi za te novce bio kuci.
Vodio sam mog kovaca kaze sve je jeftino resivo potroseni su plazovi,a raonici da se otkuju, on nigde ne bezi.
 
Deluje mi jako masivno taj autoreset sistem, pretpostavljam da je tog toga plug težak kao neki trobrazdni.
 
14-16" захвата или ти 35-40цм испод тога не треба гледати, е сад дали 2 или 3 бразде то мораш сам одлучити према тежини своје земље.
 
@skal koju oznaku je nosio tvoj huard ja sam gledao nekoliko njih ali odokativno mi mnogo niski.
 
Teska smolnica probao sam trobrazni prevrtac i ide tesko,vuce ali se muci.
Ако тражиш равњака ИМТ 758 би ти био идеалан, а сад за обртача то већ неко искуснији да ти да савет. Али исто и обртач без штелујућег захвата немој гледати некад ћеш моћи лакше да ореш па га мало развучеш, а кад иде тешко скупиш га и опет гас.
 
Koliko sam shvatio 365 bre oznaka pluga je da ima 3 glave a visina 65 kod huarda, a recimo 275 je da je 2 brazde a visine 75. Govorim o obrtačima.
 
Nazad
Vrh