Plug - osnovna tema

Људо овај ИМТ обртач и није тако лош, а и цена је баш, повољна. Ако оре као редовна седмица тог не треба пропуштати.
 
To je jedno veliko sranje od pluga. Zet moj ga je kupio na prezentaciji na novosadskom sajmu te godine kad su napravili. Cini mi se da je bila 1999 ili 2000 godina. Nista tu ne valja osim pluznih tela.
 
Што, шта је био проблем са плугом може ли мало више информација, да се још неко не закуца као твој зет?!
 
Davno je bilo ali odma nije radio klip za okretanje i nikako da ga rese. Pukao je odma na okretnici kao i ovaj na oglasu pa su dolazili iz fabrike i ojacavali. Kratak i gusi u kukuruzovini...
 
Vratio sam se u nazad na slike da ponovo pogledam jer ja nisam primetio da je pukao na okretnici, možda nevidim preko telefona jer su manje slike ali mislim da nije pukao. Ako nisam primetio valjalo bi da obeležiš na slici da znam šta da zagledam kad budem obilazio plugove. 🍺
 
To je jedno veliko sranje od pluga. Zet moj ga je kupio na prezentaciji na novosadskom sajmu te godine kad su napravili. Cini mi se da je bila 1999 ili 2000 godina. Nista tu ne valja osim pluznih tela.

E svašta. A evo komšija moj ima isti plug ovakav i radi odlično. Čak je i stajao kod jednog godinama u zemlju potonuo bio zarđo on ga uzeo, očistio ofarbao, zamenio creva ventil i samo gas. Ore kao klasična sedmica čak i bolje jer neće da iskoči zbog težine. A kod nas je teška ritska crnica
 
Vratio sam se u nazad na slike da ponovo pogledam jer ja nisam primetio da je pukao na okretnici, možda nevidim preko telefona jer su manje slike ali mislim da nije pukao. Ako nisam primetio valjalo bi da obeležiš na slici da znam šta da zagledam kad budem obilazio plugove. 🍺
Tu gde je taj U profil. Tu je odma pukao i iz fabrike su to odma svima ojacavali.
 
Meni se ne svidjaju ovi plugovi koji imaju zastite sa raznim federima, nekako mi ne uliva povjerenje, vise sam za sastitini vijak, pukne, zamjenis ga i gas naprijed.
Sta se desava sa ovim oprugama kao na predhodnoj slici kad zapne raonik u prepreku, kako se glava pluga vraca u pocetni polozaj, mogu li federi oslabiti?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
НА тај плуг ће расклопити твог рујкана имај мало милости према том трактору,дај му неку лајт верзију немој му те варијанте да се не мож' jадан покупити по путу 😂
 
Nazad
Vrh