Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jug Srbije Zitoradje 120din malina nma veze da li je vilamet miker ili polka i polana
 
Гледао сам на ТВ да је у Српској цијена малине 2,5 марке (1,27 евра).

- - - - - - - - - -

Ако је тачно, то би био први пут да је цијена у Српској већа него у Србији.
 
A jel dajete Zorane tim radnicima hranu i pice? Ovde svi traze dva obroka, sokove i kiselu vodu i neke slatkise. To kad dodas ode cena na oko 80 dinara po kg ubrane jer realno ne mogu da naberu neku veliku kolicinu. Barem je ovde tako. Inace cena je i dalje 120 dinara, a gajbica ima.
 
Ivanjica 150kes plus otvoren racun deskurovo otkupno mesto

- - - - - - - - - -

Arilje od 135 do 158 zavisno kako gde

- - - - - - - - - -

Ti tvoji radnici oce da skapaju hahha.

- - - - - - - - - -

Kod mene se radi oko 10-11h imaju tri obroka ista kao i mi spavaju u mojoj kuci pauza za dorucak,za rucak makar 2h i par pauza za kafu. Dnevnica je od 1800 do 20eura u zavisnosti koliko su dobri beraci
 
Ratkovo, Parage, Silbaš nema ništa od otkupa a za koji dan će malina biti na tone...

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
926e45c0704528f23e8f54d33ca0e69a.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Zorane nakupac ili neka firma?

To je preko udruzenja,zvanicno otkupno mesto, ali za nekog nakupca...Drugo otkupno mesto jos nije pocelo sa otkupom.......Ja nisam brao..... A ti vidi u Kolutu spominju neku opciju za Hrvatsku, doduse 130, sto je isto nista... Ja berem dok ne vratim samo troskove i prestajem sa Polanom, a Polku cemo mi iz porodice koliko mozemo i neka propada... E ako stigne kombajn na vreme,brace kombajn, za tu cenu, kvalitet ce biti vise nego dobar... A licno mislim ko bude hteo ovim da se bavi u Vojvodini , samo Polana i kombajnima....
 
Poslednja izmena:
Kod Maksa,pitam ga koja je cena a to je bilo u ponedeljak i on kaze 100 dinara, kao da me maljem udario.(hladnjaca SMS EURO FRUIT)
 
Meni rece drug prekjuce ds je njegov komsija predavao organsku u mondi lamex po ceni od 202 dinara, sad kolkko je to tacno ne znam
 
Ja sam pre dva dana predao organsku u Mondi Vrdila 120 dinara.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Ima ovde par ljudi predaju tamo pa je ovo vise bilo pitanje da li je istina

- - - - - - - - - -

Znaci nije, i mislio sam tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh