Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Seča Reka kod kolege, kaze ide na 200. Ja sinoc po 140 na Cariću kod Va. Sa prevozom.
 
Ne znam stvarno. Ako se budem cuo sa njim u toku dana javicu. Kaze u blizini ima oko 30 otkupljivaca.
 
Zvace guza gace. Elem, ako na vasem otkupnom mestu nije preko 150, savetujem vam da izadjete na protest, jer su ovo verovatno dimne bomb, ovo sto se pise po novinama i ovde na forumu. :)
 
Sapatnici i kolege malinari, nesto se desava, vecina hladnjaca je pocela da dize cene, sad, da li je protest urodio plodom ili su se neverni hladnjacari konacno uverili da je rod prepolovljen-ne znam, od danas Pantelić Kraljevo sa 100 na 120 din i po onako sramezljivom komentaru decka koji mi kuca listice, ici ce to jos gore.

A evo i crno na belo koliko je jedna hladnjaca iz Uzica juce placala malinu, stoje ime i prezime coveka jer je tako hteo, samo transparentno.
Pozdrav svima i samo neka raste

https://www.dropbox.com/s/s7ihstoik997gg5/otkup.jpg?dl=0

Sent from my Samsung A5
 
Tesko da ce biti maline posle danasnjeg vruceg vetra,cena vise nije ni bitna maline vise nema,cena se ne mrda od 120 dinara
 
Leskovac zavrsio berbu, juce sam oterao zadnju turu na 120, pitao sam ih za polku i polanu uzimaju je cena ista ko sto je bila za vilamet.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh