Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja koliko sam razumeo ta cena of 120 je cisto onako da se stabi neka cena
 
Ja dajem preko nekog nakupca iz majura ne znam kome tera niti me interesuje. Placa 130 polanu. Kad budem dosao do malo vecih kolicina prebacujem se u eliksir.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam ovom napomenuo da je polana upitanju on kaze nema veze...

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zatišje.... Vidim predali smo se svi, ni najveći optimisti više ne veruju u veću cenu od 120...Ja završavam berbu za par dana, po ovim vrućinama počelo je da se suši samo tako. Nadam se da će mi bar mladari preživeti. Šteta od zime, snega, mraza, vode, sunca 70%. Nemam više ni volje ni želje da pokušam bilo šta da spašavam. Pa kako joj bude... Vidim i kupina 30-40 dinara. Tužno...
 
Zatišje.... Vidim predali smo se svi, ni najveći optimisti više ne veruju u veću cenu od 120...Ja završavam berbu za par dana, po ovim vrućinama počelo je da se suši samo tako. Nadam se da će mi bar mladari preživeti. Šteta od zime, snega, mraza, vode, sunca 70%. Nemam više ni volje ni želje da pokušam bilo šta da spašavam. Pa kako joj bude... Vidim i kupina 30-40 dinara. Tužno...
A sta je moglo da se ocekuje,mi koji smo se bili sa policijom,protestvovali ispred vlade,blokirali puteve i sl. znamo kako sve funkcionise i kako funkcionisu "udruzenja" proizvodjaca i kako na kraju zavrse njihove vodje......Ove godine se videlo da mogu da nam rade sta hoce.Generalno na pregovorima u vladi nisam video ni jedog reprezentativnog predstavnika proizvodjaca (videh tamo jednog koji je unistio jednu kooperativu i jednog koje radi kao agent za jednog velikog izvoznika,a krije se iza nekog udruzenja,ostale ne znam,pa ne mogu da komentarisem)
 
Zatišje.... Vidim predali smo se svi, ni najveći optimisti više ne veruju u veću cenu od 120...Ja završavam berbu za par dana, po ovim vrućinama počelo je da se suši samo tako. Nadam se da će mi bar mladari preživeti. Šteta od zime, snega, mraza, vode, sunca 70%. Nemam više ni volje ni želje da pokušam bilo šta da spašavam. Pa kako joj bude... Vidim i kupina 30-40 dinara. Tužno...

Ko je to izbacio cenu kupine 30-40 din,krops i rauh su izbacili 80 din. Akontnu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh