Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

@peto1

Ma ni danas ni da drmne, ne samo kod mene nego kolektivno niko nista.::lose::
 
@zima

Druze jos nisi postavio slike sa Zmajevackih jezera.

Sutra sam zorom na Begeckoj jami.

Bilo danas desetak lepih meleza, imali su drugi i sitnije sarance.
 
Poslednja izmena:
Izvini Dusko ja zaboravio evo nesto sa Zmajevackih Jezera
zwkinm.jpg

282hqbc.jpg

9h5i6s.jpg

2sae6tg.jpg
 
Nikad nisam bio u Zablju cak bas nesto i neznam sta se s tim jezerom desava!
 
Nisam ni ja, ali bili su ovi moji mangupi pre dve nedelje na nocnom . Mislim da je od 20-5 ujutro. Provericu pa cu javiti. Imali su sarane na kukuruz.
 
e ovde ja odmaram vijuge ako upecam nesto ok ako ne nema veze,nije ni bitno bitno je opustanje i uzivanje ,moja suma i brvnara pored Tamisa
 
@dreger
Pa daj slike toga zemaljskoga raja.

Citat od peto: "Komsija mi bio na jami juce kaze nije mogo da peca na dva stapa melezi isli ko deca u zabaviste. Dono mi jedno 3 kg a kaze da ima jos jedno triput toliko i jednog sarana preko 2 kile nisam video al covek je postenjacina, pecaros."

Moze biti druze, evo vec nedelju dana nisam bio na vodi. Sve zavisi na kojem delu jame je bio. Ne mora da znaci da na svakom delu jezera radi.
 
Neznam na kom delu je peco nisam bio sa njim al cu danas da rucam meleze i to lepe komade.
 
@peto1 povlacim sve sto sam rekao.Ne sumnjam ja u Duskove pecaroske kvalitete.Mogu samo da mu zavidim,zbog redovnog izlaska na vodu.Ulov manje vise.Nego bilo jace od mene.:osmeh:
 
@peto1 povlacim sve sto sam rekao.Ne sumnjam ja u Duskove pecaroske kvalitete.Mogu samo da mu zavidim,zbog redovnog izlaska na vodu.Ulov manje vise.Nego bilo jace od mene.:osmeh:
Tamani Duska on kad vidi da peca pa dok krene da trgne treba mu pola sata on uvati samo ono sto se samo zakaci pa nemoze da mu pobegne. :ppozdrav::haha:
 
Ja na pero ne pecam, samo na dubinke sa hranilicama i meleze kao pola sake ne donosim kuci. Zbog pecarosa koji sarance malo vece od dlana trpaju u cuvarku i hocu da predjem na komercijalu. Ne mogu da gledam sta sve nose, a ne prilici mojim godinama a ni vaspitanju da se raspravljam sa njima
 
Majka kad je bila skolarac,na letnji raspust joj dodje u goste koleginica iz internata.Posto je zivela u Slankamenu,relativno blizu Dunava,rese one da idu na pecanje.Posto ne znaju kako se to radi,zamole ujaka,da im objasni i napravi pecaljku.Ujak spreman za salu,uzme jedan prut,veze kanap i na kraju veze savijeni ekser.
Odose njih dve tako na pecanje i u neko doba pecarosi se vracaju sa ulovom.Kad su videli kako pecaju:haha: Daju im jedan snop nanizane ribe.
Tako se one vratile kuci sa ulovom,a ujaku ni dan danas nije jasno.:sta:kako im je to uspelo.Nisam siguran ali mislim da je i on posle probao na taj stap.Nije ni on pecaros,ali je makar video kod drugara kako bi pribor trebao izgledati.:haha:
 
tog azijskog sarana su uvezli za ribnjake, ali im je za visokog vodostaja pobjegao, ili ga je netko namjerno pustio , ima jedan dokumentarac gdje iznesen podatak da je gotovo upotpunosti unistio ostale autohtone vrste riba isto kao sto je babuska kod nas unistila karasa


 
trebala je da bude i slika ,al sam nesto zajebo,pomagajte drugovi kako da postavim slike?hvala
 
Nazad
Vrh