Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Mesto je prelepo.
Počinje da svanjiva,prezabaciš štapove,piješ kafu i rakiju,pališ cigaru...
 
Juce sam kupio meredov "carp hooper automatic" i posebno drsku, jos par sitnica (najlon, predveze, komplete za sisteme, stopere za boile....). Namontirao sisteme (danas zavrsio) i hocu da idem na Zmajevacka jezera.
@zima

Posalji napisi mi broj tel. i kome trebaq da se obratim za informacije i rezervaciju mesta.:ppozdrav:
 
Juce sam kupio meredov "carp hooper automatic" i posebno drsku, jos par sitnica (najlon, predveze, komplete za sisteme, stopere za boile....). Namontirao sisteme (danas zavrsio) i hocu da idem na Zmajevacka jezera.
@zima

Posalji napisi mi broj tel. i kome trebaq da se obratim za informacije i rezervaciju mesta.:ppozdrav:

Ne znam ime čoveka, broj je 064/2054241
 
@necapile

Sigurno mogu da se koriste crvici. U radnjame mala kutijica kosta 40,0 din.
 
Taj broj je kod cuvara i kod njih rezervises mesta ! A kad planiras da ides tamo?
 
@zima

Dobio sam broj mobilnog radnika na ulazu i razgovarao sa njim. Posto ja ne mogu daleko od kola, preporucio mi je da rezervisem uvek ranije neka od mesta 9,10,11,12. Razmisljao sam se sutra, ali nemam sa kim ovde iz Futoga. Ne mogu sam da se nosim sa ribom ako se zakaci. Mislim ne mogu i meredov i stap. Najverovatnije iduci vikend ako vreme dozvoli ili Oaza ili Zmajevo. Dotle ce i kumic srediti njegove stapove.
 
Cini mi se da sledeci vikend u Zmajevu takmicenje ! Mesta koja ti preporucio su bolja po meni od ostalih i do svakog mesta se dolazi kolima izvadi opremu i vratis na parking, a sto se tice ribe jako je borbena uzitak je maksimalan ali nije to neki veliki problem i ako si sam. Potopis meredov i ribu uveedes u njega odlozis stap na mesto i polako izvadis ribu na dusek uostalom sto i to pisem pa znas kako to ide :riba:
 
@zima

Hvala druze. Ako i ne odem sledeci vikend u Zmajevo, idem onda na "oaza" sigurno. Valjda nece i tamo biti takmicenje.
 
@ljusa

Hvala druze, imam ja informacije o Zmajevackom jezeru sa Formaxovog foruma gde sam i clan. Samo nisam video broj za informacije, nisam dobro prelistao temu.
 
Već danima pomalo blinkam ispred kuće na Bosutu, al ništa. Al zato sam prošli vikend imao jedinstven ulov. Kako sam sa mola zabacivo uz obalu, i pomalo pričo sa komšijom, slučajno zabacim na rub obale u šaš. Povučem, al neide. Reko sad je zapelo. Krenem motat i ić prema obali kad ono iskoči mačka koja se uhvatila na varalicu. :sta: Sav iznenađen počnem motat špagu, a ona kontrira, skače, bježi... kino živo, komša i ostali se smiju ko blesavi. I nakon kraćeg natezanja mačka se otkači i zbriše ko iz praćke ispaljena. E reko svašta.
 
Nazad
Vrh