Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Gospodine @Duško 58,
da li je to sve potrebno, mislim na elektroniku da bi se upecao jedan melez? :osmeh:
 
Odemo ja i moj kum porodicno na pecanje.Kum posti Petrovdanski post,a mi ostali poneli vrata za rostilj.Kume a sta ces ti jesti?Kaze upecace.DOBROO.Ko sto to obicno biva kad se opravi situacija,mene krenula riba ko ludog.Babuske ko dlan,na svakih par minuta.Kum,pred mene ko uvracan.Ni da pipne.Ja naravno imam alternativu u svinjetini,al ne dam ja da mi kum ostane gladan.Mozete zamisliti kakvu je torturu preziveo.Preseo mu je i post i pecanje.Na kraju nije hteo ni da jede onu moju ribu,koju sam mu od sveg srca poklonio:haha:.Posle silnog uedjivanja ipak je uzeo.Potrajalo to,istrugo se jadan.
Od tada ne krece na pecanje,bez rostilja ili u slucaju posta,bar sardine.
Ja mozda jesam ispao kvaran:osmeh:al sam ga ipak nahranio.
Ovo nek bude za nauk ostalim ribolovcima,koji imaju slicne prijatelje.:ppozdrav:
 
@vojvodjanin

Prava stvar je kada on (saran) povuce a ti mu kontriras i osetis ga na stapu, pa sve tako dok ga ne izvuces na obalu. Elektronski indikatori su da ne moras stalno da sedis pored stapova, nego blizu negde u hladovini.
 
To sto on ima ti si to davno imo, zato i treba elektronika jel su ti refleksi ko zabi u spiritusu.
 
Duško58;360374[B je napisao(la):
]Pa sa ovim od danas i stapovima sto sam nedavno kupio ne mislim da idem na jamu nego na komercijalna jezera[/B]. Za Begecku jamu ostaju stari stapovi i drzaci sto se ubadaju u zemlju.:ppozdrav:

Ne može se u svatove bez one stvari..:haha::haha:
 
Tu elektroniku montiraj u spavacu sobu da to zena testira pa ako tri dana nista ne upeca letis i it i tvoja elektronika. :ppozdrav:
 
Nisam nista slikao u cetvrtak,nije imalo sta za slikati osim pejzaza,,,noc je bila predivna ,,,imao sam samo dva udarca i nista,,,tako ce i ostati dok se ne ohladi voda,,,ali je vredlo provesti noc pored vode,,,
 
@none 73

Kod nas je zabranjen nocni ribolov, ali da idem da kampujem sigurno bih pecao i nocom.
 
Od 6 do 10 bio na Begeckoj jami, ni da pipne. Ne samo meni, svima. Neki su i ranije otisli kuci. Idem i sutra , ali familijarno.

Molim moderatora da ovaj post spoji sa predhodnim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh