Pšenica 2020-2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Semenska pšenica instituta Zemun polje je najeftinija na tržištu 36 dinara kg.

 
Ja sam do prosle godine sve semensku uzimao psenicu za setvu,pa kazem kad mogu drugi da odrade reprodukciju mogu i ja da kupim selektor i odradim svoju za sebe..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Naručen Apilco, Avenue, Alkantara i Aneri. Aneri za probu na nekoj manjoj parceli. Treba da stigne za vikend, pa kad vreme dozvoli da se krene sa setvom.
 
Rekose mi da Apilco pakuje agrosava i da ce ga biti dosta ove godine ali ja ne nadjoh po poljo apotekama u okolini. Moracu da potrazim malo sire.
 
Uzeo za probu Sy Pibrac ,možda dođe još Alkantara ,ostalo ide Simonida i Moison iz kućne dorade..ako nestane semena kupujem Ns Ilinu i Simonidu.
10224d76c7d559b26aa09d02190cbfb9.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Narucio sam semenski Modern i za probu LG Apilco i Sy Pribrac. Ako spremim jos jednu njivu 2ha na kojoj sam planirao psenicu nakon skidanja kukuruza mozda potrazim i Alkantaru na drugom mestu posto ovde gde uzimam nema.
 
Danas kompletirano seme pšenice, Solehio naša dorada i kupili Anapurne za probu. Tanjiranje pa predsetveno 100kg 3x16 i to joj je to. Jel ima neko od kolega mozda tebukonazola fali nam za 700kg psenice da tretiramo u Zr ne mozeš naći više.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh