Objekti za smeštaj mehanizacije

Cene kutija 162 din plus pdv, treba da pravim jos jednu radionicu od oko 300 kvadrata, jedan deo 11x10 a nastavak 30x6m
Prosle godine sam nesto za radionicu placao 140 nesto 150 plus pdv
Pricao sam sa gazdom firme gde uzimam i neveruje da ce se u skorije vreme spusta ti cene. Kaze da su rude stizale iz ukrajne, zelezara nema sirovina
Za gvozdje mi treba oko 1 200 000 bez pdva i mog rada.
Stubovi 150x150 5mm
Roznjace 80x40 3mm
Binderi 100x60 4mm
Ramovi od bindera do bindera 60x60 3mm
Stubove idem na 6m razmak a visina 5 m
Na stubove planiram da zavarim isecene i profile, da imam pripremu za sinski kran
 
Gvozdje 210 rsd/kg
Juce dogovorio da mi zavrse halu sto smo radili prosle godine. Nije ostslo puno, 50 m2. Kostace 3500 evrs.
 
Juče sam dobio po 178 uz popust od 10% kao stari kupac, ali ja i dalje mislim da će to da se u neko vreme vrati skoro na stare cene.
Mislim, ne vidim logiku da gvožđurija egzistira sa ovim cenama..
Skoro 2 € kilo gvožđa..:sta:
 
Juče svratio da kupim cevi za neku kapiju. Kažu,ne prodajemo, čekamo nivelaciju cena. Kao u devedesetim...
Biće kapija od paleta za sad :osmeh:
 
Juče svratio da kupim cevi za neku kapiju. Kažu,ne prodajemo, čekamo nivelaciju cena. Kao u devedesetim...
Biće kapija od paleta za sad :osmeh:
Ne prodaju nego prave kao da je kriza, tipa nema cevi, sprecen transport, poskupelo itd. Pa onda stave za 40 dinara skuplje i to tako ide sve dok ljudi kupuju. U Beloj Crkvi svaki dan non - stop stoje po 10 slepera na utovar. Kakve nivelacije kakvi bakraci.
 
Sta je ovo koga god da zoves za konstrukciju metalnu svi kazu ne znam sta da vam kazem cene stalno idu gore nista se ne zna jos do daljnjeg

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja sto sam pogodio zidanje za halu stopirao sam,ne isplati se trenutno raditi nista

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Sta je ovo koga god da zoves za konstrukciju metalnu svi kazu ne znam sta da vam kazem cene stalno idu gore nista se ne zna jos do daljnjeg

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Pitao za konstrukciju kod drugara pre 3dana, oko 200-300m².. Rečeno mi je 45-50e/m² sa stubovima na 7m korisne visine, još mogu da uplatim po staroj ceni. A da mi prave kada odgovara od Maja do Novembra ove godine.

Kaže i da je gvožđe otišlo ne normalno gore. Ako sam dobro razumem 230din maloprodaja.
 
Pitao za konstrukciju kod drugara pre 3dana, oko 200-300m².. Rečeno mi je 45-50e/m² sa stubovima na 7m korisne visine, još mogu da uplatim po staroj ceni. A da mi prave kada odgovara od Maja do Novembra ove godine.

Kaže i da je gvožđe otišlo ne normalno gore. Ako sam dobro razumem 230din maloprodaja.
Pa jel mozes da mi das broj od tog tvog druga da ga pozovem i pitam ako hoces pusti mi u pp..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Uvoz čelika i građevinskog gvožđa je u celoj evropi u najvećem delu iz ukrajine i rusije, tako da dok se ovo ne smiri nema ni sniženja.
Eventualno da se krene sa uvozom iz azije(mital je najveći proizvođač), ali to sigurno neće biti brzo..
 
Nazad
Vrh