Objekti za smeštaj mehanizacije

Radovi na hali polako napreduju i privode se kraju koliko vreme i ::novac::dozvoljavaju:osmeh:
sdc11768.jpg
[/IMG]
sdc11769.jpg
[/IMG]
sdc11767.jpg
[/IMG]
sdc11979.jpg
[/IMG]
 
Steco . Koji ti je raspon izmedju zidova ovde gde ste postavili rogove? Necu da se mesam , ali uradjena je katastrofalna greska.
 
ako neko ne zna kako da izracuna rastojanje izmedju rogova neka pita slobodno da nepisem sad formule ali ako treba napisacu
 
kod mene je halica dimenzija 25x 9.5 m drvena gradja i lim. zaboravih da napisem bez unutrasnjih stubova, nevidim zasto bi kod Steca na manjoj sirini od moje bio nekakav problem
 
Treba da stavis raspinjace izmedju rogova , pa makar bile i od vrbovih dasaka. Rastojanje je oko 3m koliko ja vidim , ali ipak nemoze bez raspinjaca.
 
mozda je bilo po programu naknadno da ih postavi ali bez njih nece da valja kada padne sneg pogotovo sa ovom visinom zidova
 
Rraspon na tom delu sa rogovima je 6mspoljna mera .Pošto se uklapa u drugi krov nisu mogle na zemlji da se kuju glave i zato će se pajante kovati sa skele na licu mesta,pre pokrivanja kao i sapinječi koji spajaju venčanice pošto je levi zid slobodan(već je urađeni)To je u stvari nastavak istog objekta koji stoji tu 15 g bez problema.Širina hale je 13,5 m
 
Najmanje duplo više nego što sam optimistički mislio pre početka radova.U hodu se pojavljuju novi momenti pa ono kad se već radi ajde.. i tako vuče jedno drugo_Ono što je zasad gotovo to je krovna konstrukcija bez oluka 21e po m2 .Kad bude gotovo napisaću:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh