Objekti za smeštaj mehanizacije

Drzim dva kombajna jer dosta radim usluzno,pa onda ja vozim Claas-a,a moj cale vozi Zmaja pa tako uvek neko od nas vrsi nase,a jedan usluzno,dok sam imao samo Claas-a uvek moje ostane,a drugo je to sto sam platio Zmaja oko 1500 evra sa generalkom na motoru,i poznavao proslog vlasnika nije sa njim ovrsio 50 hektara od kad je kupljen,odo ja sad sa teme...

Supa je ja mislim 10 metara siroka a duzina je 17-18 metara bez stale samo deo za masine...
 
Na picu nema da se stedi,ali kod mene u kuci se pije samo Pepsi sta da radimo po tom pitanju,to je naj jace pice koje konzumiramo... :sta:
 
Valja se pivo popiti kad se radi,za dobar posao :) Meni flasa jelen piva u oranju sluzi za merenje dubine oranja :)
 
@ciro92,koliki ti je razmak izmedju stubova i kolika im je visina,cini mi se da su radjeni u velicini 30x30 mozda me oko vara mada ne verujem velika je povrsina,inace lepo sagradjen objekat,svaka cast
 
Razmak je 4 metara,visina nemam pojma ali povecava se,gde je claas tu je naj nize,posle je sve vislje,a za stubove mogu da ti premerim mada i ja mislim da je tako 30cm u precniku,jeste dosta je veliki,sagradili ga moji,ima on poprilicno godina oko 20... Hvala..
 
da li i sa cime zatvarate ceone i bocne strane na ovim objektima, sa nekim ciradama, nsjlonima ili cime vec posto na slikama ne vidim, interesuje me zbog vetra i navejavanja snega unutra

- - - - - - - - - -

niko nista ne odgovara ::lose::

sad il niko ne zatvara, il je nesto drugo u pitanju....
 
Pre 10-tak dana pokrili... Ove nedelje treba kapija da stigne i da uteramo masine...
img4911.jpg

img4906.jpg

img4905.jpg
 
da li i sa cime zatvarate ceone i bocne strane na ovim objektima, sa nekim ciradama, nsjlonima ili cime vec posto na slikama ne vidim, interesuje me zbog vetra i navejavanja snega unutra

- - - - - - - - - -

niko nista ne odgovara ::lose::

sad il niko ne zatvara, il je nesto drugo u pitanju....

Cika jovo,najvise sa ciradama i najlonima,dok kod mog dede samo jedna strana otvorena a sa svih bocnih strana i zadnje strane zatvoreno limovima,to jos pre 30-ak god. Pre je to bio senjak plus za prikljucke kad manje sena,sad samo prikljucci,planira se i produzetak garaze,velika je visina pa ima prostora da se prosiri i tako smanji visina koja mi ne igra bas neku ulogu.
 
Boki-Vl

kako i cime ti mislis da zatvoris onu zadnju stranu?

moram i ja da stavim nesto, al one plave cirade mi nesto ne ulivaju poverenje, najlon i on se kida pogotovo kada je vece rastojanje, neznam jel uzimao neko one tende sto natkrivaju prodavnice, posto li su one, izgledaju mi jako, a i imaju ona okca za pertlanje
 
najbolje za te svari je kamionska cerada,ja imam jednu i uzeo bi jos neku kada bi naso negde,mozda ima po otpadima od vojnih vozila,jel koristi to neko?
 
Kazu da je za pokrivanje jako dobar padobran. (Ako se nadje na vojnom otpadu.) Da li je neko probao?
 
Nazad
Vrh