Objekti za smeštaj mehanizacije

Za bagremove stubove najbolja je zastita ogoreti onaj deo sto ide u zemlju i tada im nema smrti!
 
Zrine, da li si nečim zaštićivao te bagremove stubove kad si ih ukopavao. Znam da bagrem ne truli brzo, ali ipak ja živim u plavnom području. Ako si ih zaštićivao, zanima me čime. Moje ideje su se za sada vrtele oko prljavog ulja, laka za čamce ili čak najlonske .


Ja sam samo ogulio koru do te dubine gdje ide beton i ubetonirao stupove.
 
Pre neki dan bio na pregovoru sa majstorima za izgradnju hangara -supe(informativno,a gradnja na jesen sledece godine ako nebude suse:osmeh:) okvirna cena se krece sve zavisno od zelja od 25-55€ po kvadratu.
 
Kod mene pre par dana malo posla odvadjeno,postavljeni stubovi za hangar. Sad cekamo par dana lepog vremena da nastavimo dalje.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Vrebalov iz n. beceja mi je dao ponudu za hangar 10*40. (10600,- eura)
on kaze da radi 30% ruke od materijala!
Znaci 7600,- materijal
3000,- ruke

26,- eura /kvadrat

zvuci ok ali mi jos nije poslao kakav tj. koliko debeo materijal koristi pa da ga uporedim!

Supamont iz Gospodjinaca mi nudi 36,- eura/kvadrat

E sad vi stupate na snagu?!

ima li iskustva sa napomenutima?

Ima li neko jos koga da mi preporuci!?

poz hvala unapred!
 
Ma jok samo pod krov, doduše plastificiran lim sa obe strane!
Evo ti broj od majstora 064/417-68-72 Milan se zove,Sakule je u pitanju,reci mu samo da ti je njegov komsija dao broj telefona i razgovaraj o hali kakvu hoces

- - - - - - - - - -

Radio je ljudima koji su clanovi na ovom forumu radio je meni i radio je clanu LALA IZ BANATA
 
Ja ti preporučujem Jakšića iz Karađorđeva ja sam dobio za te pare daleko veću šupu kod njega samo da dođe na proleće kod mene i da mi je pravi
 
Gogi666 jesi li se raspitao kod ovih tvojih iz Krajišnika.Znam da je Željko radio tribine kod nas na fudbalskom stadionu.
 
Znam da on ima ekipu i da rade kompletne silose i svašta zog tipa.Na stadionu kod nas su odradili dobro stim da je materijal dosta loš.To nije do njih jer su im tako doneli.Mislio sam pošto ti je tu iz sela sigurno bi ti odradili dosta jeftinije.
 
Mogu ti reci da je dosta aljkav i on a radnici da ti nepricam kakva je to klapa!
to sto mi je iz sela moze me samo skulje izaci!!!
Peskario mi je plug i pola odradio kao metlom da je cistio!
 
Nazad
Vrh