Objekti za smeštaj mehanizacije

Razmak je 3.3m na dva mesta prolaz od 6.6m i na jednom mestu je 4m.
 
Evo i ovo malo moje sirotinje.



Izrađena pre tri godine od cigala dva različita formata, vanklasne rezane građe, pokriveno oko tri četvrtine površine polovnim selonit pločama, a ostatak novom ondulinom. Inače je prostranija nego što na ovoj slici izgleda. Bila je u haosu kad je ovo slikano. Cela parada sa sve zidarima je koštala nešto preko 1000 evra. Cigle ne računam jer sam ih već imao. Interesantno je da ni jedan deo građe bočno ili sa zadnje strane nije izložen na milost i nemilost atmosferskim prilikama. Zid je od cele cigle, a nakon montaže krova građa je sa sve tri strane zazidana sa pola cigle. U toj šupi zimuju traktor, prikolica, ciklom, prskalica, ponekad i neki plug, a ostalo mi je sve po komšiluku. J*bi ga, nema se!

Upravo komšija gradi ogromnu šupu sa ulice u fazonu Dulićeve, ali je u samoj početnoj fazi.

Zaboravih oluk. Nemam pojma koliko je bilo ukupno, ali se sećam da mi je limar rekao tada da naplaćuje 5 evra po dužnom metru.
 
Poslednja izmena:
@ Krlemrle
Vazno je da je komina spremna da se pece bice i za lek i za zedne.

Je, i kako god okrenem posle uvek moram još i da dokupim rakije. Kolko god da sakupim i ispečem ni mi je dosta.:ppozdrav: Sad ti je valjda, a i svima drugima, jasno zašto sam uspeo da parkiram u tu šupu samo traktor u jedan pregradak i prikolicu u drugi, a mogli bi zajedno da stanu i u samo jedan pregradak. :haha:
 
Evo i moja supa zavrsena ostale jos sitnice:
21062012234.jpg
\
21062012235.jpg

21062012236.jpg


21062012238.jpg

22062012244.jpg

22062012245.jpg
 
Juce viste montirali na krov lim oko pola 12 ja isao za Suboticu i vidim dvojica montira lim ja kazem sebi ne bi voleo da montiram umesto njih o toj toplo lim stajati i montirati . A inace super izgleda sa puta iz auto,blize verovatno jos boje
 
Prekljuce je bilo pakleno vruce dok juce je bilo povetarca,a visina je zbog spustanja strana i da bude sve onda pod jednim krovom a da krajnja visina bude oko 3m i nesto,posto postojeca supa sto je sivi lim(desno) je u jako losem stanju pa bi to trebalo srusiti i nastaviti s novim onda,ali otom potom,a tako i druga strana sto je trenutno ispust.
Danas su stavljeni snegobrani,i jos koje kakve sitnice tako da to je to.
 
Nazad
Vrh