Objekti za smeštaj mehanizacije

Ponuda za 10x15 na šest stubova je 50€ po kvadratu
 
Budite precizniji malo...za sta su cifre koje spominjete? Da li ima lim sa strana objekta,kompletan ili npr do pola,sa ili bez kapije,ili dve kapije...prozori,leksan okolo...a sve to kosta lepo...
 
Ja uzeo sad na otpad pre nedelju dana nesto armature,12mm rebrasta,tacno na meru koja mi treba za vertikalne serklaze i 1 stub, za supu 20x10x5.5m ,nzm sad napamet koliko bese metara ukupno ,mislim da je oko 350kg kupljeno,po 65 din kg.Isti dan kad sam ja uzimao dosli jos neki ljudi iz nekog sela tu kod Zr ,uzeli sve ostalo sto je bilo ,prave neku kucu kazu,oko 1300 kg armature mislim bese.Meni sad ostalo da nabavim jos za temelj i gornja 2 venca,tj horizontalne serklaze,ali tu mi treba dugacka armatura a nisam hteo tu na otpad da uzimam sto je na 3-3.5m uglavnom bila duzine,mnogo bi nastavljao....
@srdjan7 To je cena samo za kompletan krov,binderi,lim,a okolo su stubovi metalni samo.
 
Za supu 20x6x4 5000e jel to sa limom ili samo konstrukcija?samo lim za krov ti je 1000e

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Napisao sam u prvom postu to je da bude pokriveno limom bez filca, okolo nista samo stubovi u planu je da se izmedju stubova ispuni blokovima da se uzida zid.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zar nije bolje prvo da ozidate zid, uradite stubove i cerklaže pa onda tek metalna konstrukcija. Biće čvršće, pa ćeš moći kao podno skladište da koristiš.
 
Nisam racunao ali mislim da mi je ovako jeftinije, jer da zidam zid i da sve radim tako pa samo gore metalna konstrukcija morao bih da placam majstora da uradi taj zid, ovako izmedju stubova otac i ja sami bi uradili.
Aa ne bavim se ratarstvom da bi mi trebalo podno skladiste za zitarice, bavimo se malo svinjarstvom i vocarstvom.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Lakse je zidati izmedju stubova od konstrukcije nego da radim komplet zidove i pripremu za krovnu metalnu konstrukciju

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jeste lakše ali je bolje kad se ozida skroz okolo.Ako će da se zida između onda je još lakše zatvoriti limom ili panelima.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Pre nekog vremna sam video sliku na forumu neko je postavio svoju halu, binderi su prelazili van stubova 2-3 metra i pravili su nadstresnicu.
Sada ne mogu da nadjem sliku ako moze neko da postavi sliku?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Model supe "zetva 2023" kakva zetva takva i supa.
Namenjena za drva i krndiju.
Placeno samo varenje cevi, sami kopali sultope i beton nalivali. Juce popodne podigli rogove jutros od 7 do 12 stafle i pokrivanje, danas oko 5 nastavili i zavrsili.
јесу ти се ово рогови бацили у страну или је слика таква?
 
Nema se kad,a ni ne znam. Zavrnuti su samoureznim sarafima, mislim da nece jigde,a ako hoce nek ide.

Inace neko od kolega mi napisa da ploce busim burgijama za drvo i radio sam ali se relativno burgija brzo istupi nekih 3-4 komada sam prvo istupio pa bacio no name. Imao sam i dugacke Makita ali nisam hteo da rizikujem njih.
 
Poslednja izmena:
Ovo jos nisam video,i ne znam sta bih rekao :D
(slika sa fajsa)
370601244_680595113630459_5163404125776805328_n.png
 
Nazad
Vrh