Objekti za smeštaj mehanizacije

Neko je pisao u ovoj temi, ili možda u temi chat, koliko košta kopanje bagerom za temelj ili postavljanje vode, kanalizacije. Da li po radnom satu ili dužnom metru naplaćuju?
 
Zvao sam jednog iz moje okoline. 300 dinara košta po metru dužnom na 80 cm dubine za postavljanje vodovodne cevi, a 400 dinara po metru dužine za temelj dubine 1 metar. Nisam pitao da li ima razlike u širini kašike.
 
Blizi se dan razmontiravanja postojece supe i gledam sa 2 cevi od 6m da resim stubove,pa spekulisem oko visina.
Znaci na nekih 3.5m i 2.5m seci ako uspemo sve stici ovog leta.
 
Gotov krov
861db52e2e3320e1ea3085a8379a4e0c.jpg
fd8608a88eeed715beefd5edf706bf18.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
16x9m, visina ulaza je sad oko 4.3m ali bice manje posle betoniranja. Pre mesec dana smo poceli, ima slika od ranije i pisao sam sta je sve kupljeno od gradje, ostalo sekli nase.
Inace, sramota me da pisem, ali ja sam samo 1 ekser zakovao, sraf ni jedan. Sve je stari sâm odradio, osim oluka. Moje je bilo da dodam, pomerim, isecem, podignem i spustim.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nije gotovo, utege verovatno sutra, a zatvaranje zadnje i bocne strane tek kada prodje prskanje i setva.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Koliko majstori uzimaju po kvadratu za ruke,za pokrivanje hangara limom, I da ga isto opsiju limom? Ako je neko skoro radio,ili mozda zna cene?
 
Nazad
Vrh