Objekti za smeštaj mehanizacije

@galicije83 Nekako ne mogu poverovati da samo te konektor ploce drze kompletni drveni binder,zar nema ni jednog eksera,srafa ?.
Нема ни једног јединог ексера, оне су намеснки прављене за то. описао сам шта се дешава у грађи када се нађе огроман број ексера један порд другог услед прорачуна. Поцепа се струткрура дрвета. зато су напавили ове перфориране конекторе да се управо не би дешавало то што се дешава са ексерима...
 
Ne ogroman broj eksera ali par komada,ove ploce imaju te spiceve koliko ?,1-2cm duzine i koliko to moze drzati drvo ....to mu dodje kao da sam spojio drvo onom heftalicom.Ja mislim da ameri ukucaju po neki ekser kroz te ploce.
Ovi imaju po koji sraf u plus umesto ovih metalnih konektor ploce koriste nesto kao sperploca ali sa eskerima u njoj.

 
Poslednja izmena:
Evo kod mene. Desetak godina , bio snijeg preko 40cm gore par dana ,ja pitao tog covu sto mi pravio sta da radim , kaze ne diraj nista.
L7SW0RE.jpg



Ovde se vidi spoj

fDEROns.jpg
 
da znas da jeste,nije caknuo krov kako postavljen tako stoji sve

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Znam za to bez eksera,ali ovde je radjeno bez tesarskih radova,samo parce lima sa kratkim siljcima drzi spojeve ...to mi je bilo cudno da to tako moze.
 
Na nizem delu 3m na visem 4 do bindera plus binder nekih 40cm i sad je bas visoka za 5m dubine i navejava a kad bih uradio neki nadstresnicu dobio bih manje navejavanje i vise krovnog prostora.
 
Ako nekome treba hala 26x13x4 sa krovnim panelom 5cm, ima na prodaju jedna lepa polovna. Na jednu vodu, skroz dobra na slikama.



cdc77dad764ed1a71250c7cc9a65ded8.jpg


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh